ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Комбриг Дмитро Брижинський про Старомар’ївку, обстріл Гранітного, «Байрактар» та фейки російської пропаганди

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Жовтня 2021, 13:41

Село Старомар’ївка розташоване в міжпозиційному просторі на Донеччині поблизу населеного пункту Гранітне і є частиною Мирненської ОТГ.

Як повідомляє керівництво окремої механізованої бригади «Холодний Яр», попереднє опитування місцевого населення показало, що російські найманці постійно тероризують жителів села та грабують єдиний у населеному пункті магазин. На цій території є низка побутових проблем. Зокрема, із постачанням вугілля для опалення помешкань, із ремонтом частково зруйнованих будівель внаслідок ворожих обстрілів, ускладнений доступ місцевих мешканців до магазинів, а пенсіонерів до місць отримання пенсійного забезпечення тощо.

Задля конкретного вирішення проблемних питань Мирненська сільська військово-цивільна адміністрація виступила з ініціативою зустрітися із жителями села Старомар’ївки та з’ясувати їхні нагальні потреби.

Українська сторона СЦКК через СММ ОБСЄ в Україні отримала від незаконних збройних формувань відмову в наданні додаткових письмових гарантій безпеки на час проведення роботи комісії щодо вивчення проблематики та надання допомоги мешканцям Старомар’ївки.

Кремлівські пропагандисти скористалися ситуацією у своїх інтересах і розповсюдили неправдиву інформацію про начебто захоплення села підрозділами Збройних Сил України. Крім того, окупанти почали обстрілювати зі 122-мм гармат мирні населені пункти.

Зокрема, під обстріл потрапило і село Гранітне, яке вже багато років перебуває під контролем України. Внаслідок ворожого обстрілу було пошкоджено цивільну інфраструктуру. Один український військовослужбовець загинув, інший зазнав поранення.

Як вже повідомляла АрміяInform, з метою змушення ворога до припинення вогню, за наказом Головнокомандувача Збройних Сил України було застосовано бойовий розвідувально-ударний безпілотний комплекс «Байрактар».

Відео автора, фото — ОТУ «Схід»

15
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram