ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Головнокомандувач ЗСУ та Митрополит Епіфаній обговорили ситуацію в ООС та закон про капеланів

Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Жовтня 2021, 8:25 3

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний під час зустрічі з предстоятелем ПЦУ, Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм обговорив ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Про це Головнокомандувач ЗСУ повідомив у Facebook.

«Мав за честь зустрітися з Блаженнійшим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм у його резиденції – Митрополичому домі. Обговорили ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил та в тимчасово окупованій Автономній Республіці Крим. Подякував за участь військових капеланів Православної церкви України в душепіклуванні українського війська», ‒ написав генерал-лейтенант Валерій Залужний.

Окрім того, за словами Головнокомандувача ЗС України, говорили про проєкт закону про Службу військового капеланства, психологічну підтримку ветеранів й інші питання.

«Коли до зустрічі долучилися родичі полеглих українських воїнів та протоієрей Андрій Любунь, обговорили щорічну Всеукраїнську прощу за загиблими в російсько-українській війні, що відбувається в селі Лішня на Тернопільщині, та питання розбудови місцевого меморіального комплексу», ‒ зауважив генерал-лейтенант Валерій Залужний.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини