ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Олексій Арестович: «Наші пташки завжди готові махнути срібним крилом»

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Жовтня 2021, 19:28

Соціальні медіа не припиняють жваво обговорювати застосування українського БПЛА «Байрактар» по російській артилерії. На скільки правомірними були дії українських військових, своїми думками з цього приводу поділився військовий експерт Олексій Арестович.

Військовий експерт Олексій Арестович:

«Мало кому відомі всі повні обставини застосування українського БПЛА «Байрактар» по російській артилерії. Російські збройні формування порушили Мінські угоди, застосувавши артилерію калібру 122 мм. Це призвело до загибелі одного й поранення ще одного військовослужбовця Збройних Сил України, а також до пошкодження кількох домівок мирних жителів.

Додаткові заходи щодо припинення вогню від 22 липня 2020 року (пункт е) передбачають: у разі невдалої спроби застосувати координаційний механізм щодо запобігання порушенню режиму припинення вогню, яке загрожує життю та здоров’ю військового персоналу та мирних жителів, сторони можуть застосувати зброю для припинення вогню противника.

Крім того, відповідно до цього пункту, ЗСУ застосували виборну (!) зброю, влучно вразивши ціль — артилерію противника, що веде вогонь по нашому передньому краю. Більше того, ми могли застосувати нашу артилерію, адже дальність до цілі становила понад десять кілометрів, але спеціально зупинилися на варіанті точного впливу на противника замість невиборного, щоб мінімізувати можливі втрати серед мирних жителів.

Понад те — в районі цілі противник у готовності до застосування розгорнув батарею БМ-21 «Град».

Удар нашого БПЛА запобіг вогню з цієї батареї, а у разі його відкриття кількість постраждалих у тому самому селищі Старомар’ївка, з приводу долі жителів якого ллють крокодилячі сльози російські інформаційні джерела, могла піти на десятки вбитих і поранених.

На будь-яку підлість і лицемірство з боку супротивника наші пташки завжди готові махнути срібним крилом».

Читайте нас у Facebook