ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Міжнародному астронавтичному конгресі представлено американсько-українську програму «Антарес»

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Жовтня 2021, 11:50 1

Днями розпочав роботу 72-й Міжнародний астронавтичний конгрес (IAC), що вперше відкриває двері для глобальної космічної спільноти в Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ), повідомляє пресслужба КБ «Південне».

Темою IAC-2021 є «Надихати, впроваджувати інновації та здійснювати відкриття на благо людства» (англ. – Inspire, Innovate & Discover for the Benefit of Humankind). Конгрес зосереджує свою увагу на поглибленні співпраці між країнами в космічному секторі, натхненні нового покоління космічних експертів, рості та розширенні екосистеми космічного сектору.

— Серед низки заходів, що проводяться під час Конгресу, 24 жовтня 2021 року відбувся День Академії Міжнародної академії астронавтики (IAA). Під час заходу була представлена американсько-українська програма «Антарес», яка була цього року нагороджена найпрестижнішою командною нагородою IAA «За командні досягнення» (англ. – The Laurels for Team Achievement 2021), — зазначили у пресслужбі КБ «Південне».

Там також додали, що Програма «Антарес» є яскравим прикладом того, як завдяки спільній роботі українських і американських інженерів, які об’єднали дві різні школи створення ракетної техніки, вдалося в короткі терміни створити надійну, ефективну і доступну комерційну ракету-носій «Антарес» для місій з доставки корисного вантажу на МКС.

Слід додати, що представникам американської корпорації Northrop Grumman Corporation та ДП «КБ «Південне» під час урочистої церемонії були вручені сертифікати лауреатів.

Підготував Олександр Колесник

Читайте нас в Telegram