ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Бучі відкрився ветеранський простір «Плюс Плюс++»

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Жовтня 2021, 16:11

У місті Буча Київської області розпочав роботу ветеранський простір «Плюс Плюс++». Відкриття центру стало можливо завдяки ініціативі громадської організації «Я – Бучанець» та у межах партнерської програми, яку втілює Veteran Hub у співпраці з IREX in Ukraine в рамках Програми реінтеграції ветеранів. 

Низка суворих карантинів довела, наскільки ветеранам АТО/ООС важливо підтримувати своїх та отримувати якісні послуги – саме для цього і виникла ідея створення партнерських організацій, пов’язаних з Veteran Hub.

Ветерани АТО/ООС в рамках простору «Плюс Плюс++» можуть проводити зустрічі з побратимами, влаштовувати лекції та перегляди кіно, а також просто приходити, щоб побути зі своїми. Також у Просторі Veteran Hub передбачена можливість отримати послуги дистанційно: тут є ноутбук, з якого можна вийти на зв’язок з юристами, консультантами з пошуку роботи, а також конфіденційно вийти на онлайн-сесію з психологом.

До урочистого відкриття простору долучилися ветеранська спільнота Бучі та громадські активісти. Серед гостей були співзасновники Veteran Hub, координаторка відкриття просторів-партнерів «Плюс Плюс ++» Ніколетта Юрець. На відкриття завітав й голова ГО «Ветерани України» Йосип Краснодемський.

Простір у місті Бучі розташований в центрі міста поруч з парком по вулиці Енергетиків 1-А. Він став третім із дев’яти, які відкриють по всій України до кінця осені, а саме у таких містах: Новомосковськ, Іванків, Полтава, Токмак, Ужгород, Новий Буг, Бердянськ, Нікополь, Черкаси.

На фон До речі, для того, щоб створити простір «Плюс Плюс ++» у своєму місці, потенційному партнер-проєкту необхідно забезпечити приміщення до 30 квадратних метрів. Veteran Hub меблює його, забезпечує ветеранам доступ до інтернету, дає стандарти обслуговування клієнтів. Вести операційну роботу й наповнювати простір подіями буде партнер. 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram