ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Морські авіатори та морські піхотинці підкорювали небо над Миколаєвом

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Жовтня 2021, 9:51

На Миколаївщині морпіхи тренувалися десантуватися з борту вертольота морської авіації Мі-8МСБ-В з різних висот. 

— У морській піхоті є десантно-штурмові та розвідувальні підрозділи, для яких виконання цих вправ — обов’язкове. Зокрема, десантування посадковим способом, за допомогою комплекту «Адаптер-М1» і парашутно-десантним способом, — інструктор з повітряно-десантної підготовки Олег Семендяєв. — Головна мета — досягти високого рівня навченості, коли особовий склад зможе виконати поставлене завдання в будь-який момент, попри можливі несприятливі чинники. Такі заняття проводимо постійно, застосовуючи різні типи повітряних суден, незалежно від пори року й погоди.

Цього разу понад 100 морських піхотинців виконали стрибки й третина з них робила це вперше.

— Перший стрибок — це неймовірні емоції. Напевно, найбільш «адреналінова» хвилина мого життя, — поділився враженнями після приземлення морський піхотинець Гліб Стрижко. — Підготовка, яку ми пройшли до виконання стрибків, реально допомогла діяти краще. Це перше відчуття польоту, неймовірної волі та свободи назавжди залишиться зі мною.

Також у цей день, з вертольота здійснювали стрибки і професіонали, використовуючи парашутну систему типу «крило», адже на базі морської авіаційної бригади відбувався завершальний етап збору з фахівцями та інструкторами пошуково-рятувальних і парашутно-десантних служб. 

— Основна мета зборів — удосконалення навичок здійснення стрибків на різні майданчики, за різних погодних умов. Відпрацювання як штатних, так і позаштатних ситуацій, які могли б виникнути під час повсякденної діяльності, — надав коментар начальник пошуково-рятувальної та парашутно-десантної служби ВМС ЗС України підполковник Анатолій Глиненко. — До тренувань залучали спеціалістів не тільки з військових частин ЗС України, а й інших силових структур.

Фото та відео автора

14

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram