ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Для потреб війська відновили партію броньованих тягачів БТС-4

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Жовтня 2021, 16:16 23

Понад десять броньованих тягачів БТС-4 з одночасним покращенням їхніх тактико-технічних характеристик відновили фахівці ДП «Львівський бронетанковий завод» (входить до складу ДК «Укроборонпром»). Цю роботу підприємство здійснило в рамках виконання держоборонзамовлення на поточний рік. До речі, перша партія відремонтованої техніки вже відправлена у війська, друга — чекає на відвантаження.

Як повідомили АрміяInform на підприємстві, БТС-4 оснастили крановою установкою з гідравлічним приводом вантажопідйомністю до 12 тонн, електрозварювальним обладнанням, тяговою та додатковою лебідками. Водночас на частині вдосконалених БТС-4 встановили ведучі колеса танка Т-80 та уніфіковані гусеничні стрічки від цієї ж моделі. Все це дає можливість виконувати повний перелік робіт з поточного та середнього ремонту бронетехніки в польових умовах. Для розчищення шляхів і обладнання позицій тягач отримав сучасне бульдозерне обладнання. За тактико-технічними характеристиками цей тягач не поступається БРЕМ-1, а його відновлення коштує значно дешевше.

За словами директора заводу Віктора Андрощука, це оновлення ініціювало Міністерство оборони України для уніфікації всіх видів військової техніки. У стислі терміни фахівці підприємства розробили конструкторську та технологічну документацію на переробку ходової частини зі встановленням ведучих коліс та іншими необхідними змінами. Броньовані тягачі з покращеними ТТХ успішно пройшли типові випробування та підтвердили свою ефективність. Зі свого боку це дає можливість у наступних замовленнях встановлювати уніфіковані гусеничні стрічки від танка Т-80 на танках Т-72, Т-55 (54) й усіх видах спеціальної та інженерної військової техніки на базі цих машин.

Довідково. Броньований тягач БТС-4 розроблений на базі середнього танка Т-44М у 1965 році. За два роки прийнятий на озброєння. Призначений для евакуації аварійних танків з поля бою із зони дії вогню противника.

У носовій частині корпусу розміщено відділення управління, в якому перебуває екіпаж, що налічує двох осіб. У середній частині розміщені вантажна платформа та тягова лебідка. Трос лебідки завдовжки 200 метрів, а тягове зусилля становить 30 тонн. У кормовій частині корпусу є відкидний сошник. Попереду платформи з лівого боку встановлено розбірну кран-стрілу.

Докладніше про ДП «Львівський бронетанковий завод» та техніку, яку ремонтує та модернізує підприємство, читайте найближчим часом на АрміяInform. 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Озброєння та техніка