ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

РНБО оприлюднила список проросійських Telegram-каналів

Прочитаєте за: 2 хв. 26 Жовтня 2021, 9:59 2

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України проаналізував акаунти та телеграм-канали, які системно просувають проросійські наративи щодо «Глосарія назв, термінів та словосполучень, які рекомендовано використовувати у зв’язку з тимчасовою окупацією Російською Федерацією Автономної Республіки Крим, м. Севастополь і окремих районів Донецької та Луганської областей», а також акаунти деяких персональних блогів.

Про це інформує пресслужба РНБО України.

«На публікацію Глосарія миттєво відреагували Telegram-канали, які безпосередньо пов’язані з дезінформаційною діяльністю на користь РФ. Основним наративом стало приниження національної гідності українців, особливо Революції Гідності, яку канали називають «переворотом», – сказано у звіті.

Зі список проросійських Telegram-каналів, які просувають проросійські наративи щодо Глосарія, можна ознайомитись тут.

Для протидії деструктивному інформаційному впливу Апаратом РНБО було розроблено «Глосарій назв, термінів та словосполучень, які рекомендовано використовувати у зв’язку з тимчасовою окупацією РФ Автономної Республіки Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей», як складовому комплексу заходів щодо захисту інформаційної безпеки держави.

Документ є інструментом посилення позиції держави у медійному просторі завдяки впровадженню політики «єдиного голосу» як елементу протистояння в інформаційній війні, що розв’язана Кремлем.

Глосарій рекомендовано для використання органами державної влади та місцевого самоврядування, дипломатичними представництвами України, засобами масової інформації, організаціями громадського сектору.

Читайте нас в Telegram