ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Оборонні виші України та Норвегії підписали Меморандум про співробітництво

Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Жовтня 2021, 8:34

Під час візиту до Національного університету оборони України імені Івана Черняховського представників Норвезького університетського коледжу оборони був підписаний Меморандум про співробітництво між двома військовими вишами.

Про це інформує пресслужба Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Українську сторону під час зустрічі з членами норвезької делегації очолював перший заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Віктор Тарасов. Делегацію на чолі з начальником Норвезького університетського коледжу оборони генерал-майором Хеннінгом Франценом супроводжував аташе з питань оборони Королівства Норвегії в Україні капітан 2 рангу Бйорн Уле Грудос.

Меморандум про співробітництво між двома військовими вишами визначає можливість проведення спільних досліджень, публікацій та конференцій.  Крім цього, він передбачає, що кожна сторона може надавати іншій стороні технічну та культурну підтримку.

«Установи  інформуватимуть одна одну про свої результати в рамках спільних досліджень, а також зможуть обмінюватись цивільними та військовими науковими співробітниками задля проведення дослідницької роботи», – йдеться в повідомленні.

Взаємна зацікавленість у співпраці у сфері безпеки та оборони та укладання міжнародного Меморандуму сприятимуть розширенню взаємодії між провідними військовими навчальними закладами України та Норвегії.

Читайте нас в Telegram