ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Заході є чітке розуміння, що Україна відстоює ті цінності, на яких будується Європейський Союз

Важливо Міжнародне співробітництво Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 26 Жовтня 2021, 15:32

Генеральний директор Директорату політики у сфері оборони МО України Юрій Пунда брав участь у Варшавському безпековому форумі, основною темою якого була обговорення ситуації в Балто-Чорноморському регіоні. Після повернення з форуму кореспондент АрміяInform поспілкувався з Юрієм Васильовичем щодо вражень від зібрання та актуальності «українського питання» в європейських безпекових колах.

Генеральний директор Директорату політики у сфері оборони МО України відмітив сприйняття загрози з боку РФ та роль України на Європейському континенті. 

— Практично в усіх виступах на Варшавському безпековому форумі проглядалося чітке розуміння того, що російсько-український конфлікт — це конфлікт на рівні цінностей. І в цьому протистоянні Україна відстоює ті цінності, на яких будується Європейський Союз. Це щоденно доводять кращі представники України, які ризикують своїм життям на передовій, — зазначив Юрій Пунда. 

Ще однією важливою тенденцією сьогодення, за словами Юрія Пунди, є системний пошук шляхів підтримки України.

— На жаль, деінде ще лунають поодинокі меседжі, на кшталт «не провокувати Росію», але всі базові концепції, які виводять РФ як основного противника НАТО, говорять, що питання «провокації» вже не є актуальним. Не можна говорити про провокації, коли ворог перейшов усі межі, які існують в цивілізованому суспільстві, — наголосив генеральний директор Директорату політики у сфері оборони МО України.

Юрій Пунда також відзначив, що наразі в наших партнерів сформувалося чітке розуміння відданості та незворотності України на шляху євроінтеграції. Цей курс є стабільним і відображає не лише погляди окремих політичних сил, а всього українського суспільства. Окрім того, є розуміння, що Україна сфокусувалася на реформах. 

— Для мене дуже важливо, що в жодному виступі не звучали слова критики на адресу реформ, які відбуваються в оборонній сфері. Навпаки, наші ініціативи підтримуються і прогрес, якого ми досягнули, оцінено дуже високо. Адже всі розуміють, що проводити оборонну реформу в умовах війни  завдання надскладне, — говорить Юрій Пунда.

Важливо також, на думку генерального директора Директорату політики у сфері оборони МО України,  відзначити високу зацікавленість наших партнерів щодо того досвіду, який ми набули під час ведення конфлікту.

— Зацікавленість нашим набутим досвідом стосується не тільки фахівців, які займаються безпосередньо веденням бойових дій. Наразі слід відмітити й зацікавленість досвідом нашої оборонної промисловості, — зазначив Юрій Пунда. 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Я в домікє»: окупант перепутав хованки з війною перед ураженням українським дроном

«Я в домікє»: окупант перепутав хованки з війною перед ураженням українським дроном

Оператори БПЛА першого батальйону безпілотних систем 59 ОШБр ім. Якова Гандзюка вполювали окупантів нічними дронами, та зацільмували цікаву ситуацію.

Залетіли у шпарину: пілоти Signum знищили постапокаліптичний «Град»

Залетіли у шпарину: пілоти Signum знищили постапокаліптичний «Град»

На Сіверському напрямку пілоти батальйону Signum 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха знищили ворожу РСЗВ.

«Шахед» на даху авто: у Києві поліція вилучила у чоловіка ворожий БПЛА

«Шахед» на даху авто: у Києві поліція вилучила у чоловіка ворожий БПЛА

У Києві правоохоронці вилучили у місцевого мешканця ворожий «шахед», який той транспортував на даху свого автомобіля.

«Три одиниці загрузли в болоті, десант побіг»: поблизу Покровська росіян поглинає земля

«Три одиниці загрузли в болоті, десант побіг»: поблизу Покровська росіян поглинає земля

На Покровському напрямку російське командування стерло в постійних атаках цілі мотострілецькі полки. Тепер у донецькому чорноземі тоне ворожа морська піхота.

15 відеоісторій про героїзм: Міністерство культури презентувало нові проєкти про українських захисників

15 відеоісторій про героїзм: Міністерство культури презентувало нові проєкти про українських захисників

У Києві презентували п’ятнадцять унікальних відеопроєктів, створених у межах мистецького конкурсу з виробництва відеопродукції, присвяченої героїзму та професіоналізму українських військових.

Фронт отримає додаткові засоби радіолокаційної боротьби через DOT-Chain Defence

Фронт отримає додаткові засоби радіолокаційної боротьби через DOT-Chain Defence

Військові замовлятимуть засоби радіолокаційної боротьби (РЕБ) через маркетплейс зброї DOT-Chain Defence. Відтепер 180 бригад Збройних Сил України та Національна гвардія України матимуть гарантовані бюджети, за які вони зможуть самостійно обирати через маркетплейс як стаціонарні, так і окопні засоби РЕБ.

ВАКАНСІЇ

Діловод ЗСУ

від 24000 до 50000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

Водій, Військова частина А7290

від 20000 до 120000 грн

Лозова

Військова частина А7290

Моторист-електрик, військовослужбовець

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Офіцер штабу (РЕБ)

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Санінструктор

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Водій, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

--- ---