ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Більшість українців прагнуть стати частиною НАТО

Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Жовтня 2021, 11:45 2

Більшість українців заявляють про прагнення стати частиною НАТО. За останніми опитуваннями, 64% співгромадян підтримують вступ України до Альянсу.

Про це заявив перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко на відкритті в Одесі міжпарламентської Ради Україна – НАТО (UNIC), інформує пресслужба Апарату Верховної Ради України.

«Чим більше ми комунікуємо перевагу вступу до Альянсу, тим більше в нас буде симпатиків. Але вже зрозуміло, що у нас є підтримка», – розповів він.

Олександр Корнієнко підкреслив, що українці цінують наданий нашій державі статус партнера з розширеними можливостями. Також, додав він, ми прагнемо бути і залишатися найнадійнішим, найдієвішим партнером держав НАТО у захисті демократії від автократичних загроз, яких побільшало у світі. При цьому наша держава прагне отримати План дій щодо членства в НАТО.

«Ми хотіли би бачити ПДЧ для України у найближчій перспективі та сподіваємося на формування серед союзників необхідного консенсусу», – заявив перший заступник Голови Верховної Ради України.

Окремо Олександр Корнієнко подякував всім державам-учасникам міжпарламентської Ради Україна-НАТО, які підтримують нашу державу в прагненні захисту незалежності та територіальної цілісності.

За його словами, чим тісніший зв’язок і координація між Україною та країнами-членами НАТО – тим ефективніше протистояння спільним викликам.

5
1
Читайте нас в Telegram