ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Відбудеться форум «Армія, побудована на довірі…»

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 25 Жовтня 2021, 15:58

28 жовтня у Києві у приміщенні зала East Івент простору INVERIA event space, вул. Володимирська 49 А, відбудеться форум на тему: «Армія, побудована на довірі. Як армії стати безпечним місцем для жінок та чоловіків, які служать».

Про це повідомляє пресслужба Сухопутнх військ ЗС України.

«Ми прагнемо зробити військову службу в Україні професійною, престижною та безпечною для всіх. Збройні Сили України ‒ це безпека українських громадян. І ми робимо все, щоб Збройні Сили були місцем, де жінки та чоловіки можуть захищати Україну і відчувати себе в безпеці у своєму колективі», ‒ йдеться в повідомлені.

Захід відбувається в межах виконання міжнародних зобов’язань України, зокрема реалізації порядку денного програми ООН «Жінки. Мир. Безпека».

Участь у форумі візьмуть віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина, віцеспікерка Верховної Ради України Олена Кондратюк, Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний, командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський, Директорка Центру інформації та документації NATO Вінета Кляйне, Урядова уповноважена з ґендерної політики, народні депутати, представники міжнародних організацій, українських громадських організацій та інші.

Ознайомитись з деталями заходу та зареєструватись для участі можна на сайті https://army-live.com

Представникам ЗМІ для участі в форумі необхідно акредитуватись: надсилайте дані на електронну скриньку press.ksv.@mil.gov.ua в форматі ПІБ, назва ЗМІ, посада, контактний номер телефону.

Контактні особи Володимир ФІТЬО 0987701917.

У зв’язку з тим, що епідемія коронавірусної хвороби триває, організатори просять перед початком заходу надати сертифікат про вакцинацію (електронний друкований) або негативні результати ПЛР-тесту, тесту на антиген.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Річка-невеличка, але велика перешкода для росіян» — на Новопавлівському напрямку росіян не пускає Вовча

«Річка-невеличка, але велика перешкода для росіян» — на Новопавлівському напрямку росіян не пускає Вовча

На Новопавлівському напрямку, в смузі відповідальності 37-ї окремої бригади морської піхоти, ворог дещо наростив темпи своїх атак. Проте, це все ж не та активність, яка була ще місяць тому.

Ворог 47 разів обстріляв Донеччину, одна людина загинула, десятеро поранено

Ворог 47 разів обстріляв Донеччину, одна людина загинула, десятеро поранено

Унаслідок ворожої атаки населених пунктів Донецької області пошкоджено інфраструктуру та житлові будинки.

Двох людей поранено унаслідок ворожих ударів по Харківській області

Двох людей поранено унаслідок ворожих ударів по Харківській області

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 9 населених пунктів Харківської області.

«В радіоперехопленнях були тільки паніка і хаос» — на Новопавлівському напрямку 12 штурмовиків відбили село

«В радіоперехопленнях були тільки паніка і хаос» — на Новопавлівському напрямку 12 штурмовиків відбили село

На межі Дніпропетровщини та Донеччини 141-ша окрема механізована бригада звільнила село Січневе. Штурмовики підрозділу «Шквал» ліквідували 50 окупантів, ще 8-х взяли в полон.

Винищувач F-35 ВПС Нідерландів отримав на борту позначку за збитий російський дрон

Винищувач F-35 ВПС Нідерландів отримав на борту позначку за збитий російський дрон

Прем’єр-міністр Нідерландів Дік Схооф особисто оглянув винищувач F-35А, який у вересні збив над Польщею російський дрон, ймовірно, «Гербера».

Росіяни атакували Україну 183 БПЛА, 154 з яких вдалося перехопити — Повітряні Сили ЗСУ

Росіяни атакували Україну 183 БПЛА, 154 з яких вдалося перехопити — Повітряні Сили ЗСУ

У ніч на 08 жовтня противник атакував 183-ма ударними БПЛА типу Shahed, Гербера та безпілотниками інших типів

ВАКАНСІЇ

Токар, війсковослужбовець

від 25000 до 120000 грн

Запоріжжя

Кара-Даг, в/ч 3029

Начальник інженерної служби

від 30000 до 60000 грн

Знам'янка

Військова частина А1201

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

Старобільський РТЦК та СП

Водій-зв’язківець, морська піхота

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Начальник майстерні, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---