ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Другокурсниця ХНУПС Вероніка Гармаш утретє стала чемпіонкою світу з гирьового спорту

Прочитаєте за: 3 хв. 24 Жовтня 2021, 18:45

Курсантка ХНУПС Вероніка Гармаш привезла з Чемпіонату світу з гирьового спорту 5 медалей

В Угорщині в місті Будапешт завершився Чемпіонат світу з гирьового спорту, де збірна команда України досягла чимало успіхів. Свою лепту в загальну перемогу внесли й військовослужбовці Збройних Сил України.

Так, серед українських спортсменів була й курсантка факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Вероніка Гармаш. Другокурсниця на цих змаганнях виступала як серед юніорів, так і серед дорослого основного складу.

Під час змагань за програмою класичного двоборства та командної естафети з класичного поштовху Вероніка виборола аж три золоті медалі серед юніорів та дорослих спортсменів.

Затим у командній естафеті в поштовху двох гир довгим циклом спортсменка посіла друге та третє місця за виконання цієї складної вправи.

Таким чином, майстер спорту України Вероніка Гармаш повернулася до України чемпіонкою світу та привезла п’ять медалей: три золоті, одну срібну і ще одну бронзову.

До речі, курсантка Вероніка Гармаш уже втретє стає чемпіонкою світу з гирьового спорту. Першу перемогу здобула у 2018-му на Чемпіонаті світу з гирьового спорту серед юніорів, що проходив у Полтаві.

— Ті змагання були ще запеклішими, ніж попередні, бо там було представлено аж 27 країн. Про деяких своїх суперників я читала в інтернеті, а інші — були моїми кумирами. У результаті, протягом 30 хвилин, 230 разів підійняла гирю вагою 16 кілограмів. Причому я на 30 разів обігнала італійку, яка наприкінці змагань потиснула мені руку, пообіцявши колись мене «зробити», — розповіла курсантка.

Навесні 2020 року українка вдруге стала чемпіонкою світу під час онлайн-турніру з гирьового спорту, де вона вже виступала з дорослими спортсменами у ваговій категорії до 58 кілограмів.

— Мої останні нагороди — результат копіткої роботи всього колективу кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки та спорту ХНУПС, — каже курсантка Гармаш. — З перших тижнів першого курсу зі мною працювали найкращі викладачі, серед яких є чимало «міжнародників». Вважаю, що вони зміцнили мій дух спортсменки, вказавши шлях до перемог через терпіння та старання.

Читайте також за темою:

Курсанти-кожедубівці гідно представили Україну на міжнародних змаганнях зі змішаних єдиноборств

Стартував чемпіонат Збройних Сил України з військового п’ятиборства

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram