ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Стартував чемпіонат Збройних Сил України з військового п’ятиборства

Новини Суспільство
Прочитаєте за: 2 хв. 27 Квітня 2021, 17:04

На базі спортивного комплексу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба стартував чемпіонат ЗС України з військового п’ятиборства. Упродовж чотирьох днів шість команд від вищих військових навчальних закладів боротимуться за звання найсильніших. Команди представляють найкращі спортсмени, які були відібрані під час попередніх внутрішніх змагань.

За першість змагаються спортсмени з Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Військової академії (м. Одеса), Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

 

Головним суддею змагань призначено начальника кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту ХНУПС полковника Віталія Кирпенка. Також, аби підтримати військових спортсменів у нелегкій боротьбі, на чемпіонат завітав начальник Управління фізичної підготовки і спорту МО України Юрій Фіногенов.

— Військове п’ятиборство є одним із пріоритетних військово-прикладних багатоборств Міжнародної ради військового спорту (CISM). Наприкінці тижня будуть визначені найкращі команди та відібрані найсильніші спортсмени в особистому заліку. З найбільш підготовлених армійців ми сформуємо збірну ЗС України для змагань вже на міжнародній арені, — наголосив Юрій Фіногенов. — Також приємно відзначити, що в чемпіонаті взяли участь три жінки-військовослужбовці, які нарівні з чоловіками змагатимуться за першість.

Після урочистої церемонії відкриття чемпіонату всі команди приступили до першого виду змагань —  кульової стрільби.

—  Учасники змагалися на влучність у  швидкісній стрільбі з малокаліберної гвинтівки, яка передбачає 10 пострілів за 2 хвилини, та повільній стрільбі —  10 пострілів за 7 хвилин, —  розповів старший викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту ХНУПС підполковник Олександр Ткачук.

Наступні дні команди-учасниці виборюватимуть перемогу під час військово-прикладного плавання з подоланням перешкод, бігу на 8 кілометрів для чоловіків та 4 кілометри для жінок, долатимуть сучасну смугу перешкод, яка нараховує 20 елементів загальною протяжністю 500 метрів, та метатимуть гранати на точність і влучність. Майданчики, де змагатимуться спортсмени, відповідають вимогам міжнародних правил військового п’ятиборства CISM.

Слід додати, що змагання військових спортсменів транслюються наживо за посиланням.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Перезавантаження кар’єри: ветерани вчаться працювати з цивільними дронами
Перезавантаження кар’єри: ветерани вчаться працювати з цивільними дронами

Проєкт «Літай» від фонду Dignitas допомагає ветеранам навчитися керувати та ремонтувати цивільні дрони, щоб здобути нові навички для цивільного життя.

Уражено пункти управління та склади ворога на окупованих територіях — Генштаб ЗСУ
Уражено пункти управління та склади ворога на окупованих територіях — Генштаб ЗСУ

Підрозділи Сил оборони України завдали уражень по низці важливих об’єктів російських окупантів.

Наші пілоти за добу уразили 117 точок вильоту російських дронів
Наші пілоти за добу уразили 117 точок вильоту російських дронів

Усього протягом минулої доби підрозділами угруповання СБС ЗСУ уражено/знищено 2319 цілей противника.

«За намі заварілі трубу, назад дарогі нєт»: на Півдні полонили російських підземних десантників
«За намі заварілі трубу, назад дарогі нєт»: на Півдні полонили російських підземних десантників

Бійці 65-ї механізованої бригади «Великий луг» узяли в полон групу російських діверсантів, які намагалися пролізти в наш тил по газопроводу.

Памʼяті розвідника-навідника Богдана Мартинюка (позивний «Смерч»)
Памʼяті розвідника-навідника Богдана Мартинюка (позивний «Смерч»)

У першому ж бою виніс з-під обстрілів чотирьох побратимів.

Збито та подавлено понад 97 відсотків ударних дронів! Повітряні Сили рекордно відпрацювали
Збито та подавлено понад 97 відсотків ударних дронів! Повітряні Сили рекордно відпрацювали

Цієї ночі наша ППО змогла збити чи придушити 279 ударних БПЛА з 287-ми, якими вдарили росіяни.  

ВАКАНСІЇ
Опеpатоp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій Кат С, військовослужбовець

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

Викладач циклової комісії радіотехнічного забезпечення (польотів)

від 27000 до 52000 грн

Васильків, Київська область

Бойовий медик

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Електромонтажник БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Зв’язківець військовослужбовець

від 21000 до 125000 грн

Луцьк

Військова частина А4587

--- ---