— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…
У центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного університету оборони України завершили навчання слухачі курсу лідерства підвищеного рівня сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України.
Про це повідомляє пресслужба НУОУ.
Метою навчань стало надання військовослужбовцям знань та умінь, необхідних для виконання обов’язків за посадою, а також професійного розвитку сержантів і старшин як командирів, спроможних працювати з підлеглим особовим складом, безпосередньо управляти або брати участь в управлінні підрозділом.
Також до проведення занять долучились представники країн-партнерів.
За програмою НАТО Defense Education Enhancement Program (DEEP) представники Збройних сил Литовської Республіки оцінили ефективність проведення курсу лідерства підвищеного рівня для сержантського складу ЗС України та відповідність його принципам і підходам, ухвалених у Збройних силах країн-членів НАТО.
– Литва вже близько двадцяти років здійснює підготовку сержантського складу за принципами та підходами, які функціонують у НАТО. Україна також перейшла на такий формат підготовки цієї категорії військовослужбовців. І ми спостерігаємо значні успіхи в цьому процесі. Співпраця між українськими та литовськими збройними силами, зокрема в цьому аспекті, гарантує нам посилення колективної безпеки в європейському регіоні, – наголосив представник програми НАТО DEEP сержант-майор Ірідіус Палускас.
Представники керівного складу університету та іноземні фахівці привітали випускників із успішним закінченням курсів та побажали військовослужбовцям подальшої реалізації здобутих знань та набуття спроможностей щодо керування підлеглим особовим складом.
@armyinformcomua
Саме про такі теми ішла мова під час телефонної розмови Володимира Зеленського та Емманюеля Макрона.
Армія країни-агресора втратила з минулу добу 1330 осіб та 47 артилерійських систем.
На даний час відбулося 155 бойових зіткнень. Сили оборони України продовжують стримувати натиск окупаційних військ.
Кореспондентка АрміяInform поспілкувалася з СЕО компанії «Квертус» Ярославом Філімоновим і дізналася про інноваційний РЕБ та про його переваги на фронті й на міжнародній арені.
Невдовзі у ФРН може з’явитися нове покоління крилатих ракет, яке має доповнити можливості добре знаних німецько-шведських боєприпасів TAURUS.
Упізнавати й розрізняти звук дрона, виявляти його у небі, постійно рухатися й уміти ховатися від БПЛА в умовах нинішньої війни повинен кожен військовослужбовець. Навчити не боятися дронів та ефективно протидіяти їм нині є обов’язковим елементом військової підготовки.
— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…