ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міністри оборони НАТО затвердили новий план оборони Альянсу

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Жовтня 2021, 11:15

У Брюсселі триває саміт міністрів оборони країн НАТО, на якому очільники силових відомств ухвалили рішення щодо зміцнення безпеки країн Заходу в мінливому світі.

Про це повідомляє U.S. Department of Defense.

«Сьогодні міністри схвалили новий всеосяжний план захисту нашого союзу в умовах конфліктів і криз. Ми й надалі утримуватимемо наші сили там, де вони у разі потреби зможуть захистити наш мільярд людей від будь-якої загрози», — сказав Єнс Столтенберг.

Він додав, що міністри також погодили цільові показники сил і засобів, що є частиною процесу оборонного планування.

«Ми не віддзеркалюватимемо дестабілізаційну поведінку Росії й не маємо наміру розміщувати нові ядерні ракети наземного базування в Європі. Ми імплементуємо пакет політичних і військових заходів, аби відповісти на цю загрозу», — наголосив очільник НАТО.

Також на саміті було порушене питання щодо Афганістану. Учасники заходу погодилися зберегти досягнені успіхи задля того, щоб ця східна країна ніколи більше не стала безпечним притулком для терористів.

«Наша єдність і сила — це те, що гарантує нам безпеку. Дуже важливо, щоб ми й надалі координували свої дії й трималися разом у боротьбі з міжнародним тероризмом», — зауважив Єнс Столтенберг.

Підготував Олександр Васильченко

Стежте за нами в Instagram