ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Системні порушення прав людини на тимчасово окупованих територіях Криму й Донбасу обговорили в Офісі Президента

Новини
21 Жовтня 2021, 19:40
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква провів зустріч зі cпеціальним представником Європейського Союзу з прав людини Імоном Гілмором. Про це інформує пресслужба Глави держави.

Співрозмовники обговорили наслідки системних порушень прав людини російською окупаційною владою на тимчасово окупованих територіях Донбасу та Криму.

Ігор Жовква подякував Імону Гілмору за перший візит в Україну, який також передбачав поїздку на Донбас.

Він поінформував співрозмовника про зусилля Президента Володимира Зеленського для досягнення миру на Донбасі, а також про заходи з боку української влади, спрямовані на підтримку населення, постраждалого від конфлікту.

Імон Гілмор підтвердив послідовну підтримку Євросоюзом суверенітету й територіальної цілісності України та готовність продовжувати співпрацю з нашою державою та міжнародними партнерами для покращення гуманітарної ситуації на тимчасово окупованих територіях.

Сторони погодилися, що відповідальність за наслідки конфлікту цілковито лежить на Російській Федерації.

Співрозмовники обговорили подальшу взаємодію в межах започаткованої в серпні Кримської платформи з метою консолідації міжнародних зусиль, спрямованих на деокупацію Криму та забезпечення захисту прав людини.

Ігор Жовква закликав ЄС застосувати механізм правозахисних санкцій до представників окупаційної адміністрації, причетних до системних порушень прав людини.

Спецпредставник ЄС зазначив, що під час наступного свого візиту в Україну має намір відвідати адміністративну межу з тимчасово окупованим Кримом.


Жертвами російського удару по Київщині стали 14 людей, ще понад 20 постраждали
Жертвами російського удару по Київщині стали 14 людей, ще понад 20 постраждали

Внаслідок російського масованого удару в ніч на середу, 5 серпня, на Київщині загинули 14 мирних мешканців, ще 22 людини постраждали.

Ворог втратив понад 1100 солдатів та 65 артилерійських систем — Генштаб ЗСУ
Ворог втратив понад 1100 солдатів та 65 артилерійських систем — Генштаб ЗСУ

За минулу добу російська армія втратила 1130 одиниць особового складу, 2 системи ППО та 2 РСЗВ.

Одна людина загинула і 15 поранено внаслідок російської атаки по Києву
Одна людина загинула і 15 поранено внаслідок російської атаки по Києву

У ніч проти 5 серпня ворог здійснив масований дроново-балістичний обстріл столиці.

Мобільність, швидкість і маневровість: як військових готують до їзди на мотоциклах на фронті
Мобільність, швидкість і маневровість: як військових готують до їзди на мотоциклах на фронті

Нині однією з основних загроз для військових є дрони, саме тому велике значення має мобільність, швидкість і здатність миттєво змінювати маршрут.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Командир відділення

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

RobotaUa Стрілець

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 об ТрО 123 Обр ТрО

Olx Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Olx Старший авіаційний технік-інструктор

від 27000 до 30000 грн

Васильків, Київська область

WorkUa Бухгалтер

від 24000 до 54000 грн

Харків

Військова частина А1215

WorkUa Оператор наземних роботизованих комплексів

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП