ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Зима близько: як готуються Сили логістики

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Жовтня 2021, 12:48

У військових частинах Командування Сил логістики тривають заходи сезонного технічного обслуговування озброєння та військової техніки до експлуатації у зимових умовах, повідомляє служба зв’язків з громадськістю командування.

На кожній одиниці техніки військовослужбовці проводять весь комплекс робіт, щоб переконатися в абсолютній справності усіх вузлів та агрегатів. Адже підтримання ОВТ в постійній готовності до використання за призначенням – запорука успішного виконання  бойових завдань та збереження життя захисників.

– Це не данина правилам експлуатації, а нагальна вимога. Адже йде мова про продовження ресурсу техніки, основних зразків озброєння, їхню боєготовність, – зазначив виконувач обов’язків заступника командира ремонтно-відновлювального полку КСЛ з озброєння підполковник Сергій Дешевенко.

У військовій частині забезпечення боєзапасом, що на Хмельниччині, повідомили: у парках бойових машин триває цикл технічних робіт. У процесі технічного обслуговування здійснюється постійний контроль за якістю проведення робіт.

Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Вишкіл