ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські та італійські військові аеронавігатори обмінялись досвідом у форматі «оn-the-job training»

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Жовтня 2021, 19:54

У Вінниці відбулася робоча зустріч фахівців Центру аеронавігаційного забезпечення авіації Збройних Сил України з представниками Центру геотопографічної та аеронавігаційної інформації Військово-повітряних сил ЗС Італійської Республіки.

Українські військовослужбовці ознайомили іноземних партнерів з порядком створення та доведення до користувачів аеронавігаційної інформації, використання електронних пакетів документів аеронавігаційної інформації та їхніх носіїв, а також ведення обліку даних про штучні перешкоди.

Крім цього, вітчизняні аеронавігатори продемонстрували італійським колегам технологічні схеми, які використовують під час оброблення аеронавігаційної інформації, роботи з базами даних, масивами геопросторової інформації, що потрібні у процесі створення й оновлення аеронавігаційних карт і схем.

— Слід зауважити, що з огляду на єдині принципи роботи з аеронавігаційною інформацією, закладені у стандартах та рекомендованій практиці ІКАО, зустрічі у форматі «оn-the-job training» в цій сфері дозволяють нам ефективно обмінюватися інформацією щодо особливостей спеціалізованого програмного забезпечення, процедурами збору, обробки і аналізу аеронавігаційних даних та інформації, — зазначив тимчасовий виконувач обов’язків начальника Центру аеронавігаційного забезпечення авіації ЗС України Євген Гончаров. — Також з італійськими колегами обговорювали досвід наших країн щодо розробки та впровадження електронних носіїв документів аеронавігаційної інформації на базі планшетних комп’ютерів, електронних пакетів аеронавігаційної продукції тощо.

Фото автора

14

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook