ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міністри оборони США та Грузії підписали меморандум у сфері оборони

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Жовтня 2021, 9:49 1

Міністри оборони США й Грузії підписали меморандум про взаєморозуміння та оголосили про нову ініціативу у сфері безпеки, яка продовжить співпрацю після завершення Програми оборонної готовності Грузії.

Про це повідомляє пресслужба Пентагону.

«Підтримка США територіальної цілісності та суверенітету Грузії є непохитною», — заявив Міністр оборони США Ллойд Остін після зустрічі з Міністром оборони Грузії Джуаншером Бурчуладзе.

Сторони підписали меморандум про взаєморозуміння, який продовжить підтримку США Сил оборони Грузії протягом наступних шести років. Нова ініціатива щодо посилення оборони та стримування опирається на Програму готовності до оборони Грузії, дія якої закінчується наприкінці цього року.

«Ця ініціатива є центром координації оборонного співробітництва між США і Грузією та важливим етапом у співробітництві між нашими країнами у сфері безпеки», — підкреслив Ллойд Остін під час виступу в Міністерстві оборони Грузії у Тбілісі.

«Мій візит до Тбілісі демонструє, що Сполучені Штати цінують Грузію як сильного стратегічного партнера», — наголосив глава Пентагону.

Він також подякував грузинському народу за його непохитну підтримку місії в Афганістані.

«Як ветеран афганської війни я особливо вдячний за все, що ви зробили», — сказав Ллойд Остін.

«Грузія відіграла величезну роль у цій місії. Грузинські солдати мужньо служили пліч-о-пліч зі своїми американськими побратимами, будуючи зв’язки між нашими країнами, що виходять за межі культурних та мовних цінностей. Ми глибоко вдячні всьому грузинському народу та його військовослужбовцям, які зголосилися служити в Афганістані», — заявив Ллойд Остін.

Підготував Олександр Васильченко

Читайте нас в Telegram
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини світу та України