ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовослужбовці Повітряних Сил завершили курс у рамках операції Orbital

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Жовтня 2021, 12:42

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбувся курс з оцінки спроможностей підрозділів Повітряних Сил  ЗСУ за участю британських інструкторів. Курс тривав у рамках тренувальної місії ЗС Великої Британії Operation Orbital.

Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗС України.

Під час заходу військовослужбовці вивчили принципи та підходи щодо планування та проведення оцінок (сертифікації) оперативних (бойових) спроможностей підрозділів Повітряних Сил за процедурами, що застосовуються у Збройних силах держав-членів НАТО, здобули знання щодо порядку підготовки фахівців з оцінок підрозділів Повітряних Сил на тактичному рівні за методикою НАТО Taceval.

Цей курс є доповненням до національного Курсу підготовки фахівців з оцінювання (сертифікації) органів військового управління, військових частин (підрозділів) щодо набуття визначених спроможностей.

Представники тренувальної групи Королівських Повітряних Сил Великої Британії провели ряд занять, на яких розповіли про порядок проведення оцінювання підрозділів КПС Великої Британії, а також про інструментарій, що використовується для покращення процесу оцінювання.

Під час проведення курсів сторони обмінялися досвідом та набули знань, які надважливі у досягненні взаємосумісності з підрозділами Збройних сил держав-членів НАТО, включно зі спроможністю виконувати завдання у складі об’єднаних багатонаціональних формувань.

Читайте нас у Facebook