ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міністр оборони США запевнив у зміцненні суверенітету країн, які перебувають на передовій російської агресії

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Жовтня 2021, 9:31

Міністр оборони Ллойд Остін їде до Європи з робочим візитом, аби запевнити союзників та партнерів у прихильності Америки їхньому суверенітету перед російською агресією.

Про це повідомляє пресслужба Пентагону.

18 жовтня Ллойд Остін прибув до Грузії. Це перший з трьох запланованих візитів глави Пентагону у країни Чорноморського регіону. Він також відвідає Україну і Румунію перед тим, як відправитися на зустріч міністрів оборони НАТО в Брюсселі 21-22 жовтня.

«Ми надаємо підтримку та зміцнюємо суверенітет країн, які перебувають на передовій російської агресії», – сказав високопоставлений представник оборони США.

У міністерстві оборони США повідомили, що Грузія та Україна мають території, окуповані Росією. Росія напала на Грузію у 2008 році та окупувала Південну Осетію і Абхазію. Україна під час збройного конфлікту з Росією на сході країни з 2014 року втратила близько 14 000 українців. Також Росія незаконно анексувала Крим.

Усі три країни межують з Чорним морем, і Ллойд Остін планує обговорити  співпрацю в області безпеки і розширення регіонального співробітництва в цьому регіоні.

Окрім цього, Міністр оборони США зустрінеться з грузинськими, українськими та румунськими військовослужбовцями.

 

Підготував Олександр Васильченко

Стежте за нами в Instagram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини світу та України