ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Майбутні танкісти опанували РХБ захист

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Жовтня 2021, 14:41

Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту» на навчально-тренувальному комплексі у смт Подвірки провів останній етап практики з експлуатації та бойової роботи. У тренуваннях узяли участь курсанти старших курсів факультету радіаційного хімічного біологічного захисту та екологічної безпеки.

Про це повідомляє пресслужба Командування Сил підтримки Збройних Сил України.

Перевірка практичних знань, вмінь і навичок майбутніх офіцерів Сил підтримки ЗС України проходила у форматі військово-спеціальної гри. Фахівці військ РХБ захисту змагалися у спеціальній і тактико-спеціальній підготовці. Військовослужбовці продемонстрували свою майстерність у підготовці приладів радіаційної, хімічної неспецифічної біологічної розвідки і дозиметричного контролю до роботи та перевірки їхньої працездатності, виконали нормативи з визначення отруйних речовин у повітрі.

Також курсанти провели радіаційну, хімічну та біологічну розвідку відділенням та готували табельні засоби спеціальної обробки до роботи.

Наприкінці заходу майбутні офіцери подолали заражену ділянку місцевості протяжністю 400 м у вигляді естафети з передачею вогнемета.

Високий рівень знань і фахової підготовки продемонстрували курсанти 5-го курсу.

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Навчання та тренування