ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У столиці завершується виставка озброєння та військової техніки: про головне

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Жовтня 2021, 10:36

Сьогодні, 17 жовтня, у Києві завершується спеціалізована виставка «Цифрове майбутнє армії». Протягом п’яти днів тисячі киян та гостей столиці побачили новітні зразки військової техніки, ознайомилися з високоточною зброєю, бронетанковою технікою, засобами розвідки, зв’язку та автоматизації управління, радіоелектронної боротьби, роботизованими комплексами, БПЛА тощо.

Крім цього, свою техніку демонстрували й представники Державної прикордонної служби, Міністерства внутрішніх справ та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Слід додати, що організаторами заходу виступили Міністерство оборони України та Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Нагадаємо, що виставку відвідав Верховний Головнокомандувач Збройних Сил − Президент України Володимир Зеленський в супроводі Міністра оборони України Андрія Тарана. Зокрема, вони ознайомилися з сучасними зразками ОВТ на декількох майданчика: сучасного зв’язку, засобів розвідки, ударної складової та пунктів управління.

Також Міністр оборони України Андрій Таран відкриваючи захід наголосив, що керівництво держави приділяє дуже серйозну увагу забезпеченню наших Збройних Сил сучасними зразками техніки та озброєння. За його словами, на виставці представлені ті зразки озброєння, які наразі ще проходять державні випробування або перебувають у розробленні.

Детальніше дізнатися про те, що було представлено на виставці «Цифрове майбутнє армії», можна за посиланням тут.

Крім того, пропонуємо декілька світлин із заходу нижче.

Також читайте: Виставка «Цифрове майбутнє армії» з висоти пташиного польоту

Фото: Сергій Місюра

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини, Озброєння та техніка