ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Морські піхотинці посіли призові місця на відкритому чемпіонаті з плавання

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Жовтня 2021, 8:16

У Миколаєві відбувся відкритий чемпіонат м. Миколаєва з плавання. Змагання присвятили Дню захисників та захисниць України. Про це повідомляє пресслужба ВМС ЗС України.

Захід розпочався з вшанування пам’яті тих, хто пішов у вічність, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Серед учасників чемпіонату військовослужбовці Збройних Сил України та Національної гвардії України, представники спілки АТО/ООС Миколаївської області, курсанти Військової академії, спортсмени та вихованці навчальних закладів і клубів.

Програма змагань передбачала плавання на відстань 50м, естафету 50х4, а також пірнання на дальність 25м.

У командних змаганнях перемогу виборов морський центр спеціального призначення Сил спеціальних операцій ЗС України, друге місце зайняла команда 36-ї окремої бригади морської піхоти, третє місце – посіла команда Національної гвардії України.

В індивідуальному заліку морський піхотинець Ростислав Клінишков Денисович зайняв перше місце в своїй віковій категорії в запливі на 50 метрів вільним стилем та третє місце в підводному плаванні на відстань 25 м.