ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Про роботу контрольних пунктів в’їзду-виїзду в районі проведення ООС

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Жовтня 2021, 12:32

«За рішенням Командувача операції Об’єднаних сил усі КПВВ відкриті для пропуску через лінію розмежування. Контрольні пункти функціонують щоденно з 08.00 до 16.00. Проте вільному переміщенню громадян перешкоджають окупанти», – повідомляє пресслужба ДПС України.

З семи відкритих КПВВ щоденний пропуск здійснювався лише в «Станиці Луганській». Зауважимо, що контрольовані Росією незаконні збройні формування суттєво обмежили рух у цьому дорожньому коридорі. Так, у порівнянні з попереднім тижнем інтенсивність пасажиропотоку зменшилась на 40 %, особливо в напрямку контрольованої території. Загалом за тиждень через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшли 4 148 осіб, а на контрольовану територію – 1 796 осіб. Крім того, проросійські найманці не допустили на тимчасово окуповану територію 73 громадянина, прикордонники забезпечили їх повернення на контрольовану територію.

Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти здійснюють пропуск тільки окремих громадян двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю. У ці дні лінію розмежування в контрольному пункті перетнули 497 осіб та 88 транспортних засобів до тимчасово окупованої частини Донеччини водночас 276 осіб та 45 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

Під час заходів контролю в КПВВ «Новотроїцьке» прикордонники припинили спробу підкупу. Громадянка пропонувала 6500 гривень за переміщення готівки понад встановлені розміри. До Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення.

Через КПВВ «Новотроїцьке» проїхали 7 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Для населення тимчасово окупованої території України доправили продуктові набори та будівельні матеріали. Загальна вага гуманітарної допомоги склала 110,2 тонни.

Держприкордонслужба нагадує, що громадяни, які підлягають самоізоляції під час слідування на контрольовану територію, зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи «Вдома». У разі неможливості встановлення мобільного додатка вони підлягають обсервації. А іноземцям під час перетину лінії розмежування окрім цього необхідно мати поліс страхування.

Водночас діє широкий перелік категорій громадян, до яких самоізоляція не застосовується. З повним переліком категорій осіб, хто не підпадає під самоізоляцію, радимо громадянам ознайомитися завчасно. Самоізоляція припинятиметься в разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту, який проведено після перетину КПВВ.

Також обов’язковою умовою залишається проходження температурного скринінгу та перебування в КПВВ у захисній масці (респіраторі) із дотриманням соціальної дистанції.

1
1
Читайте нас в Telegram