ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пацієнтів Харківського госпіталю відвідали гравці футбольного клубу «Металіст 1925»

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Жовтня 2021, 10:24

Аби привітати пацієнтів Військово-медичного клінічного центру Північного регіону з Днем захисників та захисниць України до них завітали спортсмени Футбольного клубу «Металіст 1925».

Гості поспілкувалися з керівництвом медустанову, а потім − зустрілися з пораненими армійцями в клубі ВМКЦ ПнР та в госпітальних палатах клініки ушкоджень.

Зустрів та супроводжував футболістів провідний терапевт регіону полковник медичної служби Ігор Кириченко.

− З початку російсько-української війни в цих стінах надано допомогу близько 30 000 воїнам, що прибули зі Сходу, −  розповів полковник медичної служби Ігор Кириченко. – Станом на сьогодні в нас лікується близько 30 воїнів з району проведення ООС.

Гості оцінили старання лікарів у погонах та подарували центру кондиціонер відомої фірми та іншу техніку, що дещо полегшить їхню роботу. Пацієнти ж отримали фірмові футболки, клубні шарфи та автографи.

Читайте також:

Військово-медичний клінічний центр Північного регіону отримав медичне майно з Франції

Черговий день народження відзначив колектив Військово-медичного клінічного центру Північного регіону

− Уже четвертий рік поспіль ми відвідуємо Військово-медичний клінічний центр Північного регіону, −  каже заступник генерального директора ФК «Металіст 1925» Антон Іванов. – Приїздимо, щоб розділити це свято з пораненими армійцями, які захищають всю Україну. В нас дуже напружений графік тренувань і саме зараз готуємось до чергових баталій в Маріуполі. Проте час на зустріч із патріотами завжди знаходимо. 16 жовтня ми присвятимо свою гру всім захисникам та захисницям України і впевнений, що обов’язково переможемо.

 

Фото автора

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Армія і суспільство, Військова медицина, Новини