ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Інформаційна війна очима чернігівців

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Жовтня 2021, 9:22

У Чернігові на базі обласного управління освіти і науки відбувся круглий стіл «Говоримо, щоб жити». Присутні, зокрема науковці, військові, волонтери, психологи, педагоги та інші, розглянули та обговорили тему інформаційної війни. Захід був організований за підтримки рад молодих вчених при Чернігівській ОДА та Національного університету «Чернігівська політехніка».

Організатори взяли за мету донести важливість правильної інформаційної політики для побудови миру у країні.

Чернігівська область — один з регіонів країни, який має кордон з агресором — Росією — і питання отримання та споживання інформації, особливо в прикордонних районах, є надто важливим.

— Цей захід ми проводимо вперше. Ідея виникла саме напередодні Дня захисників і захисниць України. Передусім ми хотіли підкреслити наше шанобливе становлення саме до військових та учасників АТО/ООС. Тема гібридної війни наразі надто важлива. І саме в наше наукове середовище ми запросили представників як волонтерської спільноти, так і військовослужбовців і військових журналістів. Це питання ми розглянули з усіх боків. Загалом тема військово-патріотичного виховання для нас дуже важлива. В майбутньому ми плануємо проводити такі заходи, можливо, змінюватимемо лише формат зустрічі, — розповів голова Ради молодих вчених при Чернігівській ОДА, кандидат технічних наук Олександр Литвин.

Читайте також: «Чернігівським студентам військової кафедри передали новітні методичні посібники»

З-поміж іншого присутні обговорювали питання фільтрування інформації, яка надходить з усіляких інформаційних ресурсів як в мирному середовищі, так і в районі проведення операції Об’єднаних сил та засоби, завдяки яким можливо припинити підступну російську пропаганду.

Учасники круглого столу під час своїх виступів поділилися власним досвідом, як теоретичною, так і практичною його складовою, навели власні приклади та запропонували свої шляхи розв’язання проблемних питань.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook