ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ВІТІ приєднається до Програми НАТО з удосконалення військової освіти

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Жовтня 2021, 11:52

На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулась робоча зустріч керівництва інституту з Радником з питань професійної військової освіти при Представництві НАТО в Україні підполковником Стасісом Палдунасом. Повідомляє пресслужба військового вишу

Учасники зустрічі обговорили питання  подальшого долучення Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут до Програми НАТО «Удосконалення військової освіти» (DEEP – Defence Education Enhancement Program), а також  розвиток міжнародного співробітництва інституту у сфері освіти та науки.

Читайте також: Вінницький національний технічний університет долучився до Програми НАТО з удосконалення військової освіти

З підполковником Стасісом Палдунасом зустрілися заступники начальника інституту – з навчальної роботи полковник Олексій Сілко та наукової роботи полковник Григорій Радзивілов.

Програма DEEP координується Представництвом НАТО в нашій країні та призначена для сприяння Україні як державі-партнеру НАТО щодо реформування та розвитку національної системи військової освіти шляхом надання допомоги  за напрямами діяльності, які спільно визначені керівною групою програми DEEP з боку НАТО та представниками системи військової освіти ЗСУ. Основні зусилля реалізації програми сконцентровані на удосконаленні навчальних програм, підготовці викладацького складу, запровадженні сучасних методів навчання, методик викладання, використання технологій дистанційного навчання, удосконалення вивчення іноземних мов науково-педагогічними працівниками.

 

Читайте нас в Telegram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини