ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Львові військовий ліцей імені Героїв Крут уклав угоду про співпрацю з військовим кадетським ліцеєм з Грузії

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Жовтня 2021, 20:26 5

Напередодні складання урочистої клятви вихованцями львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, яка відбудеться за традицією 14 жовтня на свято Покрови, до Львова прибули закордонні делегації, аби взяти участь у цій визначній для юних українців події.

Львівський військовий ліцей, як вже повідомляла АрміяInform, розбудовує міжнародну співпрацю з військово-орієнтовними навчальними закладами за кордоном. Зокрема з Військовим ліцеєм кадетів імені генерала Повіласа Плехавічуса у Каунасі (Литва). З литовськими партнерами львів’яни вже уклали меморандум про співпрацю.

Нині до цієї угоди долучився ще один військово-орієнтований навчальний заклад з Грузії — Військовий кадетський ліцей імені генерала Георгія Квінітадзе. Розташований цей навчальний заклад у місті Кутаїсі, де з 2010 року (саме тоді його було засновано) готують кадровий резерв для служби в силах національної оборони Республіки Грузія.

Разом з делегацією литовських колег представники кутаїського військового ліцею ознайомились з навчально-матеріальною базою військового ліцею імені Героїв Крут у Львові.

Під час зустрічі з кореспондентом АрміяInform іноземні гості поділилися враженнями про побачене.

Про те, які перспективи відкриває тристороннє співробітництво між військовими ліцеями розповів очільник Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут полковник Юрій Гусар.

Завтра іноземні гості візьмуть участь в урочистому ритуалі складання ліцеїстами-крутянами 1 курсу урочистої клятви.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook