ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Києві стартувала виставка озброєння та військової техніки: що цікавого представило Міноборони

Прочитаєте за: 3 хв. 13 Жовтня 2021, 12:58 118

На Михайлівській площі в Києві розпочалася спеціалізована виставка новітніх зразків озброєння та техніки «Цифрове майбутнє армії». Вона відбувається в рамках відзначення Дня захисників та захисниць України і завершиться в неділю, 17 жовтня. Кореспонденти АрміяInform дізналися, які зразки високоточної зброї, бронетанкової техніки, засобів розвідки, зв’язку та автоматизації управління, радіоелектронної боротьби, БПЛА тощо представило Міністерство оборони України.

Полковник Командування Сил логістики Збройних Сил України Сергій Рижук розповів, що для організації заходу було проведено кропітку роботу, а підготовка тривала доволі давно. 

Полковник Сергій Рижук

За його словами, на виставці представлено близько тридцяти одиниць військової техніки. Серед них — ракетний комплекс «Нептун», БТР-4Е, БТР-3ДА, БМП-1ТС тощо.

Окремо слід зазначити, що на Михайлівській площі представлено й модернізовану зенітну самохідну установку 3СУ-23-4М від ДП «Завод «Арсенал». 

Вона оснащена новою радіолокаційною станцією з цифровою антенною решіткою «Рокач-АС» та чотирма зенітними керованими ракетами ближнього радіуса дії.

ДП «Науково-дослідний інститут радіолокаційних систем «Квант-Радіолокація» з харківським підприємством «СКТБ Корпорація «Укрінмаш» представили мобільний багатофункціональний радіолокаційний комплекс «Мінерал-У».

Зі свого боку «Телекард-Прилад» презентував командно-штабну машину К-1450 на базі Renault Midlum та командно-штабну машину з уніфікованим комплектом засобів зв’язку та управління на базі КІА КМ-450.

Слід відзначити, що на виставці доволі широко представлена безпілотна авіація. 

Підполковник Володимир Бігун

Зокрема, начальник відділу забезпечення авіаційною технікою Командування Сил логістики Збройних Сил України підполковник Володимир Бігун зазначив, що це БпАК А1-СМ «Фурія», БпАК «Лелека-100», БПЛА Fly Eye, безпілотник коптерного типу Windhover, багатоцільовий БПЛА PD-2 із системою вертикального зльоту та посадки.

Доволі великий інтерес у відвідувачів виставки викликав баражуючий боєприпас «Грім» від компанії «Атлон Авіа».

 

24
2

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Озброєння та техніка, Репортаж