ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Києві вперше представлять мультикоптер Windhover

Новини Озброєння та військова техніка
2 Жовтня 2019, 12:56
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

ТОВ «Науково-виробниче підприємство Spaitech» у рамках стенду державної фірми «Укрінмаш» на виставці «Зброя та безпека-2019», яка 8 жовтня розпочне свою роботу в Києві, вперше представить натурний зразок безпілотного мультикоптера Windhover.

Про це повідомляє «Укрінформ» із посиланням на пресслужбу компанії Spaitech.

Як зазначено в повідомленні, безпілотний мультикоптер Windhover справив враження на відвідувачів виставки DSEI-2019, яка відбулася у вересні в Лондоні.

За даними виробника, мультикоптер можна застосовувати у сферах контролю громадського порядку, поліцейського патрулювання, стеження за криміногенно небезпечними місцями та місцями потенційно серйозних надзвичайних подій чи інцидентів, для VIP-захисту, пошуку підозрюваних, зниклих безвісти, транспортних засобів і майна, різних повітряних робіт тощо.

У повідомленні також наголошено, що Windhover стане корисним для багатьох силових структур не лише в Україні, а й за кордоном.

ТОВ «Науково-виробниче підприємство Spaitech» успішно працює на ринку України з 2012 року і нині є провідним розробником та виробником інноваційних безпілотних літальних комплексів з композитних матеріалів.


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Старший бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Київ

120 Окрема Бригада ТрО ЗСУ

Офіцер штабу (РЕБ)

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Заряджаючий, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець

від 21000 до 130000 грн

Івано-Франківськ

75 батальйон 102 бригада

Офіцер відділення спеціальних заходів

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ

Начальник зв’язку, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область