ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дитячий «десант» у Харківському національному університеті Повітряних Сил

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Жовтня 2021, 11:17

Сотні дітей із різних шкіл та ліцеїв цього тижня побували в гостях у військовослужбовців Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Так, у рамках військово-патріотичного виховання та з нагоди Дня захисників і захисниць України потенційні воїни ознайомилися з умовами навчання майбутніх офіцерів, відвідали спортивний комплекс, а також військово-історичний музей і музей музики ХНУПС.

Знайомство із видовим вишем розпочиналось із тематичних експозицій музею, що розповідають про історію розвитку літальних апаратів та роль українців у підкоренні п’ятого океану.

Зокрема, завідувач військово-історичного музею полковник запасу Олег Шаповал постарався передати дітям усю авіаційну романтику, що панує в авіаційних частинах. Також ветеран Збройних Сил України акцентував увагу відвідувачів на маловідомих фактах з життя повітряних асів та на перемогах випускників ХНУПС у небі та космосі.

— Найбільше дітям сподобалися речі відомих космонавтів, а особливо їжа у спеціальних упаковках, яку вони споживали в космосі. Приємно, що коли я розказував про космонавта Юрія Гагаріна, вони були уважні та поправили мене, коли я навмисно  назвав неправильну дату першого космічного польоту, — розповів  Олег Шаповал.

Читайте також: Хто вони — першокурсники Харківського національного університету Повітряних Сил

Тим часом у музеї музики хлопці та дівчата занурились у світ чарівного та вічного, дізналися про численні бойові гастролі творчих колективів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба буремним Сходом України.

Також почесні гості мали змогу побувати на тренажерних комплексах льотного факультету та подивитися, де і як стають фізично міцними майбутні офіцери.

За словами командування Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, їхні двері завжди відкриті для дітей і молоді, адже виховання патріота починається з малого, і військові готові в цьому допомагати цивільним педагогам.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини