ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

29 родин захисників України з Житомирщини отримали грошові сертифікати на житло

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Жовтня 2021, 17:18 1

Сьогодні, 13 жовтня, під час урочистостей до Дня захисників і захисниць України родини учасників АТО/ООС Житомирщини отримали сертифікати на житло − 31,2 млн гривень з державного бюджету. Кошти були розподілені між 29 військовослужбовцями – учасниками АТО/ООС, воїнами-інтернаціоналістами та родинами загиблих учасників АТО з Баранівки, Бердичева, Довбиша, Житомира, Іршанська, Коростеня, Лугин, Любара, Новограда-Волинського, Олевська, Станишівки та Чижівки.

У заході взяли участь голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко, заступники голови ОДА Олександр Федько і Юрій Денисовець, голова обласної ради Володимир Федоренко та родини захисників України.

Голова ОДА зауважив, що забезпечення житлом ветеранів та воїнів Житомирщини свідчить про те, що держава піклується про своїх захисників. Адже ті, хто захищає Батьківщину, мають бути соціально захищені та достойно забезпечені. Він зазначив, що починаючи з 2016 року в області реалізуються державні програми, якими передбачено виплату грошових компенсацій за не отримане житло окремим пільговим категоріям громадян. Ці програми стосуються родин загиблих учасників АТО/ООС, воїнів-інтернаціоналістів, а також ветеранів війни, які стали інвалідами першої та другої групи, беручи участь у бойових діях.

– Російська агресія відкрила нам справжніх героїв – звичайних хлопців та дівчат, які взяли до рук зброю і стали на захист нашої держави. Більшість не були професійними військовими, але змушені були стати воїнами, аби дати відсіч ворогу. З упевненістю можна сказати, що День захисників і захисниць України – це свято нескорених, бо наперекір усім випробуванням, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Наші захисники – це люди, для яких поняття честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це люди, які готові не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою країну. Кожного ранку ми прокидаємося з надією, що сьогодні все буде добре. З надією на мир, з надією на Вас. Дякуємо за ваш подвиг! – наголосив Віталій Бунечко.

1
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини