ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

14 жовтня відбудеться телепрем’єра вистави про українських героїв-спецпризначенців «Іду за Вас»

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Жовтня 2021, 8:51

Телепрем’єру документальної вистави «Іду за Вас» презентував Кропивницький академічний обласний український музично-драматичний театр імені  Марка Кропивницького. Як повідомив голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга, 14 жовтня о 16:35 її транслюватимуть у всій мережі Суспільного телебачення в Україні.

– Хочу звернутися до наших освітян. У ці передсвяткові дні ви будете проводити в навчальних закладах уроки патріотизму, розповідати про наших захисників. – Закликає небайдужих посадовець. – Ми будемо згадувати ім’я кожного героя, якого забрала війна. Прошу вас, донесіть інформацію про фільм старшокласникам. Нехай разом із батьками подивляться його. Тема важка, болюча, але правдива в кожному слові, кожній емоції…

Вистава заснована на реальних подіях. ЇЇ театральна прем’єра відбулася у Кропивницькому 23 серпня. Цікаво, що вона є спільним проєктом обласної влади, Кіровоградського академічного українського музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького та окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго. В основу цієї глибоко емоційної вистави лягли долі чотирьох військовослужбовців полку спецпризначення, які пройшли горнило війни із агресором, пережили жахи полону та тривале лікування і реабілітацію.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Армія і суспільство, Новини