ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як авіатори-рятувальники тренувалися виживати

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Жовтня 2021, 9:41

У військових частинах Повітряних Сил Збройних Сил України тривають заняття з бойової підготовки. Зокрема фахівці пошуково-рятувальної та парашутно-десантної служби бригади транспортної авіації імені Дмитра Майбороди вдосконалювали майстерність і навички з підготовки до виконання пошуково-рятувальних робіт.

Як зазначив начальник пошуково-рятувальної та парашутно-десантної служби бригади майор Олександр Кушнір, цього разу фахівці виконували завдання з пошуку та порятунку екіпажу, що зазнав лиха над територією противника. За словами офіцера, всі практичні дії відпрацьовували в умовах, максимально наближених до реальних, та з урахуванням досвіду бойових дій.

— Тренування пошуково-рятувальної групи тривало близько трьох діб, — розповідає офіцер. — Після десантування на обмежений майданчик і проведення орієнтування на місцевості рятувальники здійснили пересування заданим маршрутом по азимутах, відшукали екіпаж і надали йому першу медичну допомогу. Затим, використовуючи замасковане пересування та долаючи ворожі інженерні загородження, група повернула екіпаж на підконтрольну територію, а також відпрацювала питання з виживання в умовах автономного існування.

Завершальним етапом тренування став вибір майданчика для приземлення, наведення на нього пошуково-рятувального повітряного судна та евакуація врятованого екіпажу й рятувальної парашутно-десантної групи.

Фото – Станіслав Слотюк

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Вишкіл, Новини