ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі відбувся 12-й турнір «Звитяга ВМС»

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Жовтня 2021, 10:28

На стадіоні «Динамо» відбувся 12-й турнір із кросфіту «Звитяга ВМС», присвячений пам’яті загиблого українського морського піхотинця Івана Сакаля.

За звання найкращих змагались понад 100 учасників. У турнірі взяли участь спортсмени не тільки з ВМС, а й  різних військових та силових структур України, а також цивільні спортсмени-аматори. Захід проводили в межах проєкту UA Navy Sport, і, за словами організаторів, цьогоріч він перевершив всі очікування.

— Вперше «Звитяга ВМС» відбулася на олімпійському стадіоні, за що ми надзвичайно вдячні директору стадіону «Динамо» Ользі Черкасовій, яка всіляко допомагала нам у проведені турніру. Що стосується учасників змагань, то маємо цього року рекордну кількість представників із різних військових частин. А це є свідченням того, що ми рухаємося в правильному напрямку і нам вдається мотивувати військовослужбовців до здорового способу життя та покращення своєї фізичної підготовки, — розповів засновник організації UА Navy Sport Ігор Руляк. — Приємно відзначити, що до нас долучається молодь. Наприклад, у даних змаганнях беруть участь близько 30 курсантів не лише з Одеси, а й з Харкова та Львова. Також не може не радувати й географія учасників. Це спортсмени чи не з усіх куточків України та навіть представники з Молдови.

Загалом змагання налічували декілька комплексів. Серед них 2 комплекси бігу, 2 — важкої атлетики та гімнастики і 5-й, фінальний, який організатори до останнього тримали в таємниці. Це був силовий комплекс, який поєднав у собі вправи з гирями та на канаті.

За словами учасників, з кожним роком «Звитяга ВМС» розширює горизонти і дає можливість знаходити хороших друзів. А ще кожна участь у турнірі — це виклик собі на витривалість та міцність.

Традиційно після закінчення турніру переможці були нагороджені медалями та цінними подарунками, які надали спонсори проєкту. Цього року в категорії «чоловіки-військові» головним призом стала помпова рушниця Hatsan Escort, а для категорії «жінки-військові» — травматичний пістолет «Форт 10Р». Крім того, переможці в категорії «військовослужбовці» отримали сертифікати на заняття з інструктором у найкращому тирі Одеси.

Нагадаємо, що зібрані з реєстрації учасників змагань кошти будуть направлені на закупівлю тренажера Concept 2 для однієї з бойових частин Військово-Морських Сил України.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook