ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветеранові АТО/ООС вручили сертифікат на придбання автомобіля

Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Жовтня 2021, 19:15

У Вінниці напередодні відзначення Дня захисників і захисниць України міський голова Сергій Моргунов вручив сертифікат на придбання автомобіля учасникові АТО/ООС Сергію Схабику.

— Напередодні Дня захисників і захисниць України ми відзначаємо героїв, які захищали і захищають Батьківщину на сході країни. У нас є гарна традиція — захисникам ми вручаємо сертифікат і забезпечуємо фінансами на придбання легкового автомобіля, — зазначив Сергій Моргунов.

35-річний вінничанин Сергій Схабик отримав інвалідність внаслідок поранення на війні. Чоловік відстоював незалежність нашої держави на сході України у складі одного з окремих розвідувальних батальйонів. Каже, брав участь у бойових діях у районі міста Сєвєродонецьк Луганської області, де внаслідок артилерійського обстрілу дістав мінно-вибухову травму.

— Свою державу потрібно завжди захищати, не стояти осторонь, боронити її, — наголосив Сергій Схабик. — Приємно, що влада міста не забуває ветеранів війни й усіляко допомагає їм. Це дуже для нас важливо.

Варто зазначити: щороку з бюджету Вінницької міської територіальної громади виділяють кошти для придбання легкових автомобілів жителям ВМТГ, які є особами з інвалідністю внаслідок війни – учасникам бойових дій в Афганістані та особам з інвалідністю внаслідок війни – учасникам бойових дій в зоні АТО/ООС. Усього протягом 2014-2021 років виділено кошти та придбано 15 легкових автомобілів на загальну суму 3,9 мільйона гривень.

4
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини, Соціальний захист