ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Маріуполі за участю Головнокомандувача ЗС України відбувся онлайн-форум «Всеукраїнський діалог Ветерани – Громада»

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Жовтня 2021, 17:43

Сьогодні, 8 жовтня, в Маріуполі відбувся онлайн-форум «Всеукраїнський діалог Ветерани – Громада» — майданчик конструктивної розмови між учасниками бойових дій та органами місцевого самоврядування.

Для участі в заході зі всієї країни прибули учасники російсько-української війни, волонтери та активісти. Протягом кількох годин вони спільно з головами Львова, Житомира, Маріуполя, Хмельницького та інших населених пунктів обговорювали, зокрема і в онлайн-режимі, актуальні та гострі питання: медичних гарантій учасникам АТО та ООС, працевлаштування, соціальної адаптації та психологічної реабілітації, відкриття та підтримки ветеранського бізнесу. Також спільно розглянули успішні кейси ряду обласних центрів, які зуміли запустити програми розвитку ветеранського руху в умовах децентралізації влади та розподілення бюджету.

Окремим блоком розглядалося питання територіальної оборони.

Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний в онлайн-режимі привітав учасників заходу та наголосив, що підтримка ветеранів російсько-української війни повинна стати одним із пріоритетних завдань держави.

— Своєю чергою ветеранський рух повинен стати рушійною силою в побудові територіальної оборони та патріотичному вихованні молоді, — підкреслив Головнокомандувач ЗС України.

Оксана Коляда, керівниця проєкту «Простір можливостей», який став організатором діалогу, зауважила, що цей проєкт реалізується в Україні вперше.

— Для проведення «Всеукраїнського діалогу Ветерани – Громада» ми не випадково обрали саме Маріуполь. Це прифронтове місто, яке наразі успішно розвивається, де реалізуються різноманітні проєкти, у тому числі й міжнародні. Цей захід став таким собі сигналом для ворога, який перебуває буквально за 20 кілометрів від Маріуполя, про те, що ветеранська спільнота сильна, є резервом для діючої армії та у разі необхідності швидко стане пліч-о-пліч з діючими військовослужбовцями на захист України.

Читайте також: Сьогодні відбудеться «круглий стіл» щодо обговорення питань впровадження інноваційних технологій у сфері оборони на прикладі роботизованих комплексів та безпілотних літальних апаратів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Армія і суспільство, Новини