ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Харкові вшанували воїнів, загиблих протягом вересня та під час катастрофи військового літака торік

Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Жовтня 2021, 11:03

Спільну поминальну молитву за загиблими воїнами, які поклали свої життя протягом вересня на сході України, провели в Харкові. Також пригадали курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та членів екіпажу літака Ан-26, які загинули торік в авіакатастрофі неподалік Чугуєва.

Панахиду відслужили на території Храму Святого Іоанна Богослова Православної церкви України біля Меморіалу, присвяченому пам’яті земляків, загиблих за всі роки російсько-українській війні.

Вшанувати українських воїнів прийшли ветерани, представники ГО «Всеукраїнського об’єднання рідних, зниклих безвісті та загиблих захисників України», а також офіцери і курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил.

– Героїв, які загинули у вересні, семеро: Олексій Куленко, Денис Герман, Артур Голуб, Валентин Чепурний, Дем’ян Данилів, Віктор Молостов, Олексій Стрижак, – каже голова ГО «Всеукраїнського об’єднання рідних, зниклих безвісті та загиблих захисників України» Марина Полякова. – Причому Віктор Молостов був нашим земляком і похований в селищі Новоолександрівка Красноградського району. Як наші загиблі авіатори, так і воїни Об’єднаних сил щиро любили свою Україну, були мужніми та самовідданими.

Відлужив панахиду єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан. Полеглих згадали поіменно, розповіли про їхнє життя, службу та обставини загибелі.

Герої не вмирають!

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Армія і суспільство