ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Серед чернівчанок усе більше охочих пов’язати життя із військом

Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Жовтня 2021, 12:52 7

Більше пів тисячі юнаків та дівчат Буковини уклали контракт зі Збройними Силами України з початку цього року. Уже на сьогодні план по укомплектування виконано на 72 відсотки. Такі дані журналісту АрміяInform надали у Чернівецькому обласному ТЦК та СП.

Обласний військовий комісар полковник Віталій Чурай прокоментував, що серед охочих служити все більше дівчат.

– От на цьому тижні ми відправили служити дівчину на посаду кулеметника в 10-ту гірсько-штурмову бригаду. Її прийняли і вона з радістю пішла на цю посаду. І такі випадки не поодинокі, – розповів полковник Віталій Чурай. – Бойові посади представниць прекрасної статі зовсім не лякають. До того ж тилові посади, такі як повар, зв’язківець, медик, укомплектовані у військових частинах практично повністю.

В ОТЦРК додали, що попри хороші показники укомплектованості бригад, досі залишається немало вакантних офіцерських посад, особливо таких, як командир взводу, роти. Тож запрошують охочих служити звертатись до обласного ТЦК та СП.

– Що стосується контрактників, які раніше не проходили службу, то до їхнього навчання у навчальних центрах, у район проведення ООС їх не відправляємо.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство