ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Підрозділ ССО ЗС України став на бойове чергування НATO Response Force

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Жовтня 2021, 15:56

Військовослужбовці тактичної групи 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго пройшли оцінювання НАТО та можуть бути залучені до Сил реагування НАТО. Пресслужба тактичної групи повідомляє, що вони «здолали важкий шлях задля приєднання до міжнародної сім’ї НАТО та виконали всі вимоги стандартів Альянсу для спроможності виконувати бойові завдання пліч-о-пліч з іноземними партнерами. Заступання на бойове чергування NATO Response Force — це великий крок для української армії та подолання старої системи для створення нових штатів, можливостей і стандартів. Командування частини вітає військовослужбовців з проходженням оцінювання».

Оцінювання НАТО першого рівня NEL-1 військовослужбовці пройшли під час багатонаціональних навчань «Silver Saber – 21».

У липні 2021 року під час інтерв’ю АрміяInform командувач Сил спеціальних операцій ЗС України генерал-майор Григорій Галаган повідомляв:

«Один з ключових пунктів — набуття взаємосумісності з підрозділами ССО країн НАТО. Це надає можливості для набуття досвіду в наших іноземних колег, участі у спільних операціях і підтримку, необхідну під час тривалої військової агресії. Нині один підрозділ ССО ЗС України перебуває на бойовому чергуванні у складі сил швидкого реагування НАТО (NRF). Це означає, що у разі тривоги особовий склад цього підрозділу має впродовж певного часу прибути до будь-якої точки земної кулі, навіть в арктичний регіон. Таке переміщення є узгодженим і відбувається за сигналом командування ССО НАТО в Європі. Ці дії передбачають синхронізацію з Північноатлантичним альянсом і відпрацювання відповідних процедур».

Читайте нас у Facebook
Мітки: ,