ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Комбати вчилися організовувати оборону району зосередження ротно-тактичної групи

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Жовтня 2021, 16:46 5

На базі 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка відбулись триденні навчально-методичні збори з командирами батальйонів різних військових частин ОК «Схід». Начальник управління підготовки ОК «Схід» полковник Володимир Кокорєв зазначив, що головною метою зборів  є обмін досвідом. Інформує про це пресслужба бригади.

Під час теоретичних занять учасники прослухали тематичні лекції, а також мали можливість поставити питання представникам оперативного командування та командирам підрозділів військової частини.

Практична частина зборів складалась із двох частин. Під час першої частини були розгорнуті навчальні місця, де учасники зборів побачили, як організовується охорона та оборона району зосередження ротно-тактичної групи. Ознайомились з обладнанням та керівними документами КСП роти, порядком організації зв’язку, мінної безпеки, РХБЗ та повітряного спостереження, харчування, ремонту й обслуговування техніки, надання першої медичної допомоги пораненим та їхньої евакуації.

Проведення ротних тактичних навчань з бойовою стрільбою відбулося під час другої частини практичних занять, де за легендою противник прорвав оборону наших передових підрозділів та веде наступ. По позиціях РТГР було завдано авіаційного бомбово-штурмового та артилерійського ударів, що дало змогу  ворогу вклинитись між взводними опорними пунктами. В цей момент  ротно-тактична група у складі механізованої роти з танковим і артилерійським взводом, а також взводом мінометної батареї, протитанковим відділенням,  здійснили марш із району зосередження та зайняли оборону по вказаному рубежу з метою не допустити прориву противника та завдати йому втрат у техніці й живій силі, створивши умови для подальшої контратаки.

Рішенням командира батальйону оборонні дії були підсилені загальновійськовим резервом – танками і БТРами. Після чого противник зазнав втрат і  відступив. В ході навчань було відпрацьовано евакуацію умовно пошкодженого БТР-4Е броньованою ремонтно-евакуаційною машиною, а також здійснювалась евакуація умовно пораненого бійця медичним бронетранспортером БММ-4С.

Під час обговорення учасники зборів проаналізували побачене, ділились набутим бойовим досвідом під час участі в районі операцій Об’єднаних сил та акцентували на тому, що зможуть застосувати здобуті знання на практиці у своїх бригадах та військових частинах.

Насичені три дні зборів дали змогу учасникам поспілкуватись, обмінятись досвідом та здобути нові знання.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Вишкіл, Репортаж