Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….
Вчора, 7 жовтня, на черговому засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято рішення щодо виділення Міністерству у справах ветеранів України 22,3 млн грн для надання одноразової грошової допомоги особам, постраждалим в Антитерористичній операції. Відповідний проєкт постанови був розроблений та наданий до розгляду КМУ Міністерством економіки України. Інформує Урядовий портал.
Як повідомляється, з цієї суми передбачено надати допомогу членам сімей 2 осіб, які загинули, та 33 особам, які отримали інвалідність під час участі в антитерористичній операції. Кошти будуть виділені з резервного фонду державного бюджету.
«Держава продовжує надавати фінансову підтримку громадянам, які постраждали під час антитерористичної операції, та членам їх сімей. З початку року на ці цілі вже спрямовано понад 100 млн гривень», – зазначив заступник Міністра економіки України Михайло Лев.
Довідково. Виплата здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2016 № 336 згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо призначення та виплати одноразової грошової допомоги деяким категоріям осіб у разі їх загибелі або інвалідності внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, отриманого під час участі в антитерористичній операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.
Одноразова допомога у разі встановлення інвалідності залежно від групи інвалідності виплачується у наступних розмірах: І група – 400, ІІ група – 300, ІІІ – група 250 прожиткових мінімумів. У разі загибелі (смерті) допомога становить 750 прожиткових мінімумів, встановлених законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року загибелі (смерті). Станом на 1 січня 2021 року прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 2270 гривень.
@armyinformcomua
Нещодавно петиція про те, щоб надавати військовослужбовцям можливість самим обирати собі спорядження, набрала 25 тисяч голосів.
Ідентифікаційний жетон є обов’язковим елементом спорядження військовослужбовців ЗСУ та ДССТ. Він містить особистий номер та допомагає у швидкій ідентифікації військового у разі його загибелі, поранення або контузії та передачі відповідних повідомлень. Тому у військовій частині повинна бути добре організована робота із закупівлі цих жетонів.
Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно посадовця однієї з військових частин, який організував схему заробітку на пальному, яке призначалось для потреб підрозділу, що тримає оборону на Харківському напрямку. Обвинувальний акт направлено до суду.
Суд визнав винним 48-річного чоловіка за фактом поширення інформації про розташування ЗСУ та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчиненого в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 КК України). Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.
На Харківщині українські захисники зупинили російську атаку ще до її початку. Бійці аеророзвідки РУБпАК «Фенікс» вчасно виявили бронетехніку противника, яка ховалася в лісосмузі, та завдали удару, що перекреслив усі плани окупантів.
Російська армія вперто не хоче визнавати очевидне: варіння додаткової броні на свої БТРи не врятує їх від ударів українських Сил оборони. Черговий доказ цього днями продемонструвала розвідувальна рота 47 окремої механізованої бригади «Маґура».
від 20000 до 120000 грн
Деражня
Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП
від 21000 до 23000 грн
Харків
Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ
Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….