ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові моряки впроваджують досвід НАТО

Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Жовтня 2021, 18:15

В Одесі на базі 59-го Будинку офіцерів відбувся семінар з вивчення та впровадження досвідуіз залученням мобільної тренувальної групи морського командування НАТО. Захід відбувався в режимі відеозв’язку за участю фахівців з вивчення впровадження досвіду більш ніж 10 військових частин ВМС ЗС України.

— Головна мета цієї онлайн-конференції, яку ми проводимо сумісно з нашими натовськими колегами,— підвищення знань і навичок з питань вивчення та впровадження досвіду за стандартами НАТО, порядок організації процесу ВВД на тактичному та оперативному рівні, а також особливості підготовки фахівців ВВД у тренувальних центрах НАТО. Ми вперше проводимо подібний захід. У майбутньому ми плануємо проводити такі заняття з різних питань щомісяця, — зазначив старший офіцер командування підготовки Командування ВМС ЗС України капітан 2 рангу Сергій Іщенко.

Під час заходу українські офіцери охоче долучалися до дискусії, ставили чимало запитань щодо особливостей підготовки особового складу до якіснішого виконання завдань за призначенням, а також ділилися власним досвідом.

Варто зазначити, що цей захід є чудовою можливістю отримання досвіду співпраці з морським командуванням НАТО, що дає змогу підвищувати рівень взаємосумісності з країнами-членами та партнерами Альянсу й набувати відповідних спроможностей.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Вишкіл