Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…
Після підписання Президентом України Стратегічного оборонного бюлетеня 17 вересня 2021 року цифрова трансформація Збройних Сил і, зокрема, автоматизація управління військами та зброєю, моніторингу, аналізу інформації, стали одним із пріоритетних напрямків розвитку оборонної сфери.
Розуміючи необхідність створення умов для швидкого розвитку та впровадження інноваційних технологій в Міністерстві оборони започатковуються нові підходи щодо забезпечення потреб Збройних Сил України роботизованими системами різного призначення.
У рамках опанування кібердоменом збройного протиборства започатковано проєкт створення кібервійськ у системі Міністерства оборони України.
Про це йшлося під час брифінгу керівництва Міністерства оборони України в Інформаційному агентстві «Укрінформ» щодо перспектив та можливостей цифрової трансформації, впровадження інноваційних технологій у сфері оборони.
За словами заступника Генерального директора – керівника експертної групи планування та впровадження політик Директорату політики цифрової трансформації та інформаційної безпеки у сфері оборони Міністерства оборони України полковника Сергія Галушка, створення кібервійськ – це дуже важливий аспект, а самі війська – системоутворюючий орган для ефективних дій у кіберпросторі щодо відбиття збройної агресії та забезпечення кібероборони.
– Кібервійська повинні бути високотехнологічними, мати особовий склад, який за рівнем фахової підготовки відповідає статусу України як ІТ-держави, і здатні не тільки захищати критичну інформаційну складову в межах правового режиму звичайного чи воєнного стану. Вони мають здійснювати активну кібероборону – мінімізувати загрозу з боку агресора у такий спосіб, щоб його наступальні спроможності не були реалізовані, – відзначив полковник Сергій Галушко.
З 13 по 17 жовтня у Києві на Михайлівській площі проходитиме виставка унікальних військових технологічних розробок – «Цифрове майбутнє армії».
Щодня 48 машин механічного розмінування ДСНС «прибирає» українські землі від вибухівки.
На Харківщині окупантами не вдається досягти жодних помітних успіхів від початку повторної спроби наступу в напрямку обласного центру. Їхня мета лишається незмінною, тоді як поточні завдання залежать від активних дій Сил оборони.
Печерський районний суд міста Києва продовжив строк тримання під вартою на 60 діб до 1 листопада 2024 року чотирьом підозрюваним у кримінальному провадженні щодо постачання неякісного одягу для ЗСУ.
Ворог не здається та намагається просунутись на Харківському напрямку, але прикордонники руйнують усі його плани. Завдяки реактивній системі залпового вогню RAK-12 українські військові щодня зменшують кількість російської техніки.
Служба безпеки та Національна поліція затримали на Полтавщині поплічника рф, який готував серію підпалів на стратегічних об’єктах Укрзалізниці, зокрема підпалив релейну шафу.
Розташовані в зоні інтенсивних бойових дій населені пункти на півночі Харківської області зруйновані майже вщент. Найбільше постраждали Вовчанськ, світлини руїн якого нещодавно опублікувала Окрема президентська бригада імені гетьмана Богдана Хмельницького.
Захищаємо світ
від 20000 до 120000 грн
Краматорськ
23 ОМПБ 56 ОМПБр
Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…