ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Народжені перемагати!»: краматорські десантники відзначили річницю заснування бригади

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 7 Жовтня 2021, 17:50

Саме сьогодні 81-ша аеромобільна бригада відзначає 7 років віддня свого заснування. Командування підрозділу влаштувало урочистий захід, на якому десантників нагородили медалями від Президента України, нагрудними знаками від Міністра оборони та Головнокомандувача, повідомляє пресслужба операції Об’єднаних сил.

Вітання підрозділу лунали як від начальника штабу — заступника командувача ДШВ, так і від представників силових структур та органів місцевого управління.

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк також привітав краматорських десантників з річницею заснування військової частини:

— Шановні побратими! Сім років під час війни — це величезна дата. Бригада була створена в дуже тяжкий період і весь цей час вона перебувала тут, на Донеччині, у районі виконання завдань. Дякую вам за ваш героїзм, за те, що завдяки вашим зусиллям — решта України почуває себе у безпеці та живе під мирним небом. Я хочу подякувати вам за це і побажати здоров’я, успіху та здійснення мрій, — звернувся до військовослужбовців командувач Об’єднаних сил.

Найкращих бійців нагородили  відзнаками «Козацький хрест» I, II, III ступенів, цінними подарунками та грамотами. На завершення урочистостей присутні віддали шану полеглим захисникам та поклали квіти до меморіалу.

Нагадаємо, що 81-ша аеромобільна бригада була створена у 2014 роціпід час активної фази бойових дій на сході України. До її складу увійшли підрозділи 95-ї та 80-ї окремих аеромобільних бригад, а також 25-ї окремої повітрянодесантної бригади.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Унаслідок авіаудару рф у Купʼянську загинув працівник комунального підприємства

Унаслідок авіаудару рф у Купʼянську загинув працівник комунального підприємства

Сьогодні, 23 травня, близько 9:35 збройні сили рф завдали авіаційного удару по місту Купʼянськ, унаслідок чого загинула людина, ще одна особа постраждала.

Комбінована атака рф: підрозділи ППО знищили 150 ударних БПЛА росіян

Комбінована атака рф: підрозділи ППО знищили 150 ударних БПЛА росіян

У ніч на 23 травня противник атакував балістичною ракетою Іскандер-М із ростовської області рф та 175-ма ударними БПЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів.

Велосипедисти в гідрокостюмах: затримано двох порушників кордону, які три доби їхали до Молдови

Велосипедисти в гідрокостюмах: затримано двох порушників кордону, які три доби їхали до Молдови

Прикордонники Могилів-Подільського загону за допомогою технічних засобів виявили двох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути державний кордон з України в Молдову через Дністер.

«Жодних затягів, набої не економлять» — бійці «Едельвейсу» пояснили переваги служби в їхній бригаді

«Жодних затягів, набої не економлять» — бійці «Едельвейсу» пояснили переваги служби в їхній бригаді

Бійці 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» запрошують молодих добровольців приєднуватися до лав ЗСУ, пояснюючи переваги служби за програмою «Контракт 18-24».

«Їх супроводжують дрони» — на Новопавлівському напрямку ворог продовжує атакувати позиції Сил оборони

«Їх супроводжують дрони» — на Новопавлівському напрямку ворог продовжує атакувати позиції Сил оборони

На Новопавлівському напрямку противник продовжує штурмові дії. Застосовує типову для степової зони тактику — після авіаційних та артилерійських ударів намагається заходити на позиції малими штурмовими групами.

Змоклі, змерзлі та голодні: прикордонники знайшли порушників кордону, які дві доби блукали в горах

Змоклі, змерзлі та голодні: прикордонники знайшли порушників кордону, які дві доби блукали в горах

Учора, 22 травня, прикордонники відділення «Богдан» Мукачівського загону разом із гірськими рятувальниками ДСНС знайшли чоловіків, які планували незаконно потрапити в Румунію, але заблукали в горах.

ВАКАНСІЇ

Оператор засобів РЕБ, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Хірург абдомінальний, торакальний

від 21000 до 121000 грн

Чернігів

Військова частина А2167

Оператор БпАК (військова служба за контрактом)

від 50000 до 120000 грн

Тисмениця

Івано-Франківський РТЦК та СП

Оператор FPV-дронів (ЗСУ)

від 20100 до 120100 грн

Слов'янськ

Старобільський РТЦК та СП

Головний сержант стрілецького взводу 155 об ТрО

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Військовослужбовець – артилерист (в ЗСУ чи МП ВМС)

від 51000 до 121000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

--- ---