ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міноборони запроваджує сучасну парадигму «research and development» у розробці нових зразків зброї

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Жовтня 2021, 12:24

Під час брифінгу керівництва оборонного відомства щодо перспектив та можливостей цифрової трансформації, впровадження інноваційних технологій у сфері оборони генеральний директор Директорату політики цифрової трансформації та інформаційної безпеки у сфері оборони МОУ Сергій Максимов повідомив, що підходи щодо виконання проєктів, орієнтованих на розробку нових зразків зброї, але не цифрових систем у сфері інформатизації, показали свою неефективність.

— Перші пів року існування Директорат політики цифрової трансформації та інформаційної безпеки зосередили перш за все на зміні правил гри. Замість дослідно-конструкторських робіт, які тривають багато років і коштують бюджету мільйони гривень, ми запроваджуємо сучасну парадигму «research and development», тобто на короткий цикл дослідження, що супроводжується  швидким втіленням та ефективними польовими випробуваннями, — зазначив Сергій Максимов та додав: — Замість розробки системи управління з нуля з багаторазовим дублюванням одних і тих самих етапів — швидке нарощування функціональності та випуск нових версій базових розробок. Введення системи максимальної уніфікації та стандартизації, що передбачає максимальні можливості заміни функціональних блоків та їх універсальність у використанні.

Також він наголосив, що наразі підписана спільна Директива Міністра оборони та Головнокомандвача Збройних Сил України про створення Центру інновацій.

– Ми відходимо від класичного формату дослідно-конструкторської роботи та переходимо до гібридної системи управління проєктної діяльності. Ми переходимо на короткі спринти з кінцевим, зрозумілим результатом. Тому менеджмент проєкту передбачає наявність власних ресурсів та їх супроводження. Для цього і створюється Центр інновацій, – додав в кінці свого виступу Сергій Максимов.

Формування Центру інновацій, додав генеральний директор Директорату політики цифрової трансформації та інформаційної безпеки у сфері оборони Міністерства оборони України, буде тривати до кінця цього року.

10
1
Читайте нас у Facebook
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Актуально, Новини, Озброєння та техніка