Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…
Під час брифінгу керівництва оборонного відомства щодо перспектив та можливостей цифрової трансформації, впровадження інноваційних технологій у сфері оборони генеральний директор Директорату політики цифрової трансформації та інформаційної безпеки у сфері оборони МОУ Сергій Максимов повідомив, що підходи щодо виконання проєктів, орієнтованих на розробку нових зразків зброї, але не цифрових систем у сфері інформатизації, показали свою неефективність.
— Перші пів року існування Директорат політики цифрової трансформації та інформаційної безпеки зосередили перш за все на зміні правил гри. Замість дослідно-конструкторських робіт, які тривають багато років і коштують бюджету мільйони гривень, ми запроваджуємо сучасну парадигму «research and development», тобто на короткий цикл дослідження, що супроводжується швидким втіленням та ефективними польовими випробуваннями, — зазначив Сергій Максимов та додав: — Замість розробки системи управління з нуля з багаторазовим дублюванням одних і тих самих етапів — швидке нарощування функціональності та випуск нових версій базових розробок. Введення системи максимальної уніфікації та стандартизації, що передбачає максимальні можливості заміни функціональних блоків та їх універсальність у використанні.
Також він наголосив, що наразі підписана спільна Директива Міністра оборони та Головнокомандвача Збройних Сил України про створення Центру інновацій.
– Ми відходимо від класичного формату дослідно-конструкторської роботи та переходимо до гібридної системи управління проєктної діяльності. Ми переходимо на короткі спринти з кінцевим, зрозумілим результатом. Тому менеджмент проєкту передбачає наявність власних ресурсів та їх супроводження. Для цього і створюється Центр інновацій, – додав в кінці свого виступу Сергій Максимов.
Формування Центру інновацій, додав генеральний директор Директорату політики цифрової трансформації та інформаційної безпеки у сфері оборони Міністерства оборони України, буде тривати до кінця цього року.
Сьогодні вдень ворог здійснив авіаційний удар по населеним пунктам Сумського району, застосувавши КАБи.
На Закарпатті, поблизу кордону з Угорщиною, військовослужбовці відділу «Косино» Мукачівського прикордонного загону затримали трьох порушників.
Щодня 48 машин механічного розмінування ДСНС очищають українські землі від вибухівки.
На Харківщині окупантами не вдається досягти жодних помітних успіхів від початку повторної спроби наступу в напрямку обласного центру. Їхня мета лишається незмінною, тоді як поточні завдання залежать від активних дій Сил оборони.
Печерський районний суд міста Києва продовжив строк тримання під вартою на 60 діб до 1 листопада 2024 року чотирьом підозрюваним у кримінальному провадженні щодо постачання неякісного одягу для ЗСУ.
Ворог не здається та намагається просунутись на Харківському напрямку, але прикордонники руйнують усі його плани. Завдяки реактивній системі залпового вогню RAK-12 українські військові щодня зменшують кількість російської техніки.
Захищаємо світ
від 50000 до 50000 грн
Ужгород
Харківська окрема авіаційна ескадрилья
Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…