ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Батьківське серце» вручили дітям загиблих героїв

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Жовтня 2021, 12:57

У Черкасах дітям загиблих воїнів вручили іменні срібні кулони-обереги «Батьківське серце». Ініціаторами акції стали активісти громадської спілки «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України». До участі у заході долучилися також представники міської влади. 

– Мені завжди важко на таких зустрічах говорити про пільги, допомогу, програми для дітей, які через війну в нашій державі залишилися без батьківського плеча, батьківської руки та батьківського серця. І скільки б ми як влада не робили для них, завжди здається, що цього недостатньо. Але повірте, кожного з вас ми чуємо, для кожної дитини намагаємося зробити все, щоб вона відчувала нашу підтримку та шану до батьківського подвигу, небайдужість до її долі та майбутнього, – зазначила заступник міського голови Черкас Марина Гаркава.

Також організатори акції поділилися планами щодо реалізації ідеї, за якою діти полеглих українських воїнів отримають, окрім кулона, ще й хрещеного-побратима.

– Плануємо дати старт програмі в жовтні або в листопаді. Хочемо, щоб за кожною дитиною загиблого воїна, якій не виповнилося 16 років, за згодою родичів був закріплений хрещений побратим, який всіляко підтримуватиме. Наприклад, щоб дівчинці подарував ляльку на день  народження, а з хлопчиком пішов на рибалку. Потрібно, щоб пам’ять про загиблих існувала не просто на словах. Це повинна бути постійна опіка сиріт чи напівсиріт, – повідомив очільник спілки «Бойове братерство України» Павло Жебрівський.

Варто зазначити, що за час існування благодійної ініціативи, кулони-обереги «Батьківське серце» з викарбуваними іменами солдатів, які віддали життя за Україну, отримали близько семи тисяч дітей.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Армія і суспільство, Новини