ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Фурія» проводить ефективну повітряну розвідку та корегує вогонь артилерії

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Жовтня 2021, 18:13 26

Під час виставки озброєння та військової техніки, приуроченої до Дня захисників і захисниць України, Міноборони планує представити багато вітчизняних та закордонних перспективних розробок. Зокрема, на Михайлівській площі в Києві 13-17 жовтня глядачі зможуть наочно побачити та ознайомитися з тактико-технічними характеристиками БпАК А1-СМ «Фурія».

Нагадаємо, що безпілотник виробництва компанії НПП «Атлон Авіа» прийнято на озброєння Збройних Сил України у квітні минулого року після успішних державних випробувань. Він призначений для проведення якісної та ефективної тактичної повітряної розвідки й коригування вогню артилерії в будь-який час доби. Головний споживач розробки – це артилерійські підрозділи бригад.

Також варто додати, що БпАК А1-СМ «Фурія» є першим вітчизняним комплексом, розробленим приватною компанією, який був прийнятий на озброєння української армії.

До складу комплексу входять 3 безпілотних літальних апарати, денне та нічне корисне навантаження (денна камера, тепловізійна та фотокамери), наземна станція управління та обробки інформації, антени та додаткове обладнання.

БпАК А1-СМ «Фурія» має два режими зльоту та посадки – напівавтоматичний, автоматичний. Режим польоту – ручний, напівавтоматичний, автономний. Безпілотник має можливість повертатися у точку зльоту без застосування супутникових систем навігації.

Відео Військового телебачення:

З 13 по 17 жовтня у Києві на Михайлівській площі проходитиме виставка унікальних військових технологічних розробок – «Цифрове майбутнє армії».

Підготував Микола Федорків

5
2
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Озброєння та техніка